Адміністратора спільноти "ЄвроМайдан" мобілізували в армію до Рівного

Адміністратора спільноти "ЄвроМайдан" Антона Кушніра  київський військкомат мобілізував в армію та відправив на Рівненський навчальний полігон. Про це повідомив журналіст Богдан Кутепов. Тим часом Кушнір вже розпочав вести свій військовий щоденник. 

 
Антон Кушнір

‪#‎армія‬ Видали форму, загалом ок, а от із берцями очікуваний трабл - 39 нема, а 40 мені як ласти. Добре, що взяв недоубиті свої. З атикваріату - речмішок, ремінь, менашка ітд.

 

 

чекає бус до Рівного. Крім мене ще 5, з них 4 живуть у гуртожитку, де їм і вручили повістки. Серед них С. Пригадуєте Богдана Трохимовича, фірмана, не старого, но бувшого? Таке враження, наче зустрів його інкарнацію) Не замовкає ні на мить, віртуозно формує ідіоми та повторює, що пив останні 4 дні. Накатив він ще в бусі.
Приїздимо в центральний військкомат, чекаємо ще з годинку, і таки виїздимо. Вгадайте, хто опинився на сусідньому місці зі мною? Саме так) Всю дорогу до Рівного спілкуюсь із С. Працює водієм, не старий, но бувший. Розказує, що медкомісію прозодив бухим, про що щиросердо зізнався лікарям. Психіатр навіть записав олівцем у медкарту "хронічний алкоголізм", але голова медкомісії викликав псизіатра на килим та змусив витерти. Пригадую, коли стояв у кабінеті цього голови., нарахував на стіні 12 грамот і подяк. 
С. жаліється, що якраз перед мобілізацією найшов хорошу роботу. Ділиться квасом і пепсі. Переживає, що восени донька має піти в перший клас, а він не буде поряд. Регулярно прлпонує водію зупинитись біля ларька.
Пізно увечері, після пригод із видачею форми, прибуваєм на полігон. С. розподіляють в інший навчальний бат. Офіцери та замполіт ретельно, груньовно перевіряють у кожного мобілізованого сумки та відбирають весь алкоголь. За перебування синім на полігоні обіцяють за перший раз штраф більше 2 тис грн.
 
 
 

‪#‎позивнийділовод‬ Щоразу, як кажу, що моя цивільна спеціальність журналіст (так у військовому записано), радісно відповідають: О, іще один! У нас уже був журналіст! Майкл Щур! Ти теж приїхав інформацію розвідувать і в інтернет писать?! Так що передайте Майклу, що його тут люблєт та помнєт. 
Маю для вас сенсаційну інформацію: Рівненський полігон - це своєрідний антифейсбук. Я вже бачив кільканадцять мімімішних цуценяток (оце чорне впало в яму, яку ми копали під нари в наметі, і було герочно порятоване мною), але жодного котика!

 

 

‪#‎армія‬ День 2. Поки що найочевиднішою проблемою армії, яку я бачу, є абсолютна відсутність протоколів постановки задачі. (Нагадую, це міркування салабона, якому ще навіть автомат в руки не давали.)
Старший при постановці задачі далеко не завжди сам уявляє, як саме вона має бути виконана. Тому й на уточнююче запитання солдата може прозвучати відповідь: А хуй його знає. І це добре, якщо солдат перепитав. Хоча й тоді, коли алгоритм виконання існує, його не поспішають довести до солдатів.
На настрій солдатів це впливає, м'яко кажучи, не найкращим чином, навіть якщо вони не висловлюють це офіцерам в очі. Тоді як інструктаж на 10 хв міг би зекономити добого шмату часу та зусиль на перероблення роботи.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.