"Верес" розібрався з "ultras" і отримав знижки в рівненських кафе для членів клубу

Керівництво народного клубу "Верес" розповіло, що тепер члени клубу матимуть 10-відсоткову знижку в магазинах, підприємствах та кафе Рівного. Для "ultras" облаштують окремий сектор, а міська влада виділить 30 мільйонів гривень на реконструкцію стадіону. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

Народний клуб "Верес" розпочав безпрецедентну акцію на теренах України. Всі члени клубу тепер є учасниками програми лояльності. Впродовж тривалого часу керівництво "Вересу" вело перемовини з підприємцями міста, аби залучити якомога більше закладів. 

- Зараз в нас є 20 підприємств, у яких діє 10-відстокова знижка абсолютно для всіх членів клубу, – говорить віце-президент клубу з маркетингу Анна Радько. – Програма лояльності стартує сьогодні, 8 вересня. Наразі ще не всі готові прийняти клієнтів, але це ми дуже швидко виправляємо. Кожне підприємство, що вже розпочало роботу з клубом, матиме відповідну позначку в закладі. 

На прес-конференції щодо старту програми розповіли, що поки що вона працюватиме лише в Рівному, але вже ведеться робота щодо розширення її географії до масштабу області.

Увагу журналістів не оминув і президент народного клубу "Верес" Олексій Хахльов. Зокрема, "акул пера" цікавила позиція очільника клубу стосовно післяматчевих подій 5 вересня. На що була дана чітка відповідь:

– Деякі місцеві інформагенства хотіли роздути скандал. Рух "ultras" живе за своїми законами, і ми не можемо втручатися, – каже Олексій Хахльов. – Головне, щоб їхня діяльність проходила в правовому полі. На сьогодні до відділення МВС в Рівненський області не надійшло жодної скарги та заяви, тому офіційно нема чого коментувати. В нас є діалог фанатів та керівництва клубу. Вже на сьогодні є домовленості, що стільці з сектору "ultras" будуть демонтовані та перенесені в інше місце. Також у відповідних місцях будуть встановлені загорожі. Ми робимо все, щоб відповідати футбольним канонам, і щоб НК "Верес" продовжував бути гордістю Рівненщини.

Також очільник "Вересу" повідомив, що вже найближчим часом розпочнеться активна робота з будівництва нового стадіону зі штучним покриттям у Рівному та роботи з реконструкції "Авангарду".

– Нам міська влада виділила 1,5 га землі біля "Авангарду", там, де гареве поле для будівництва нового стадіону. Вже 12 вересня рівненська заявка буде розглядатись на засіданні відповідного комітету UEFA, – розповідає Олексій Хахльов. – Цей проект стане пілотним для всієї України. Повністю буде збудований стадіон із найсучаснішим штучним покриттям, із офісно-адміністративними підтрибунними приміщеннями. Вміщатиме спортивна арена 500 чоловік.

Також керівництво клубу повідомило, що вже в четвер зустрічатиметься із міською владою стосовно реконструкції головної спортивної арени області – стадіону "Авангард". Зі слів керівництва, на відновлення стадіону з міського бюджету виділиться 30 млн. грн.

– Ця реконструкція дозволить нам приймати ще більше вболівальників на іграх "Вересу", - каже генеральний директор клубу Євген Донцов. – Днями наш рекорд із відвідуваності матчів Другої ліги побили у Чернівцях. Ми пасти задніх не збираємося. Сподіваюся, що вже скоро "Авангард" зможе прийняти більше 5000 тисяч глядачів.

Для одержання знижки у 10% достатньо показати карту члена клубу. Перелік закладів і компаній (умови надання знижки запитувати у працівників компаній, закладів):

 1.        Мережа АЗС "Олас";

2.         Магазин жіночого одягу "А.Тан";

3.         Кав’ярня "Прага";

4.         Ресторан-піцерія "NY street pizza" (ТРЦ "Покровський");

5.         Японська кухня "Саторі";

6.         Мережа спортивних магазинів "Спортландія";

7.         Вікна та двері сучасного профілю "Епсілон";

8.         Мережа діагностичних центрів "Експерт";

9.         Медичний центр доктора Колобова В.М. "Родент";

10.      Ресторація "7 п’ятниць";

11.      Шинок "З перцем від серця";

12.      Таверна "El Paso";

13.      Піцерія "Metro";

14.      Готельно-ресторанний комплекс "Софія";

15.      Готельно-ресторанний комплекс "Мелроуз";

16.      Готельно-ресторанний комплекс "Айвенго";

17.      Готельно-ресторанний комплекс "Швейцарія";

18.      Мережа закладів "Базікало";

19.      "Le Grand cafe";

20.      ТМ "Feel and Fly" (молодіжний одяг).

Коментарі

Який же він страшний ))
Ющенко - так !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.