У Рівненському пологовому будинку годують кашею з хробаками?

Одна з породіль пологового будинку Рівненської міської ради, що на вулиці Медична, 7, вчора розповіла, що там годують черв`яками, пише "4 влада". 

Про це повідомила громадська активістка Ліана Діновська на своїй сторінці у "Facebook".

«Жесть ! У будинку пологів по вул. Мирющенка годують черв`яками , вчора такою жахливою інформацією поділилася одна із породіль . Саме страшне, що ця жіночка мусила червячків прибрати у сторонку, а кашу з`їсти , організм після пологів дуже потребує їжі , а провідати іі на той час не було кому. Це вже повний бред!»,– зазначено у дописі Діновської.

Крім того, активістка опублікувала фото, де зображено породіллю та  їжу, якою її годували.

Натомість головний лікар пологового будинку Сергій Сулімовський розповів, що інформація про черв`яки, якими годують у закладі, поширена у "Facebook", наробила безпідставного шуму. 

– Комісія перевірила кухню, продукти. Нічого не знайшли,– розповів головний лікар.

На думку пана Сулімовського, фотографії, на яких зображено «черв`яків», не є достатніми доказами. А інформацію, поширену в соцмережі, він не зобов`язаний коментувати.

З результатами перевірки незабаром можна буде ознайомитись, звернувшись в управління охорони здоров`я Рівненської міськради.

- Після публікації в пологовий будинок запрошені представник наглядової ради, санепідслужби, управління охорони здоров’я . Оприлюднимо заключні матеріали. Мама з дитиною виписана в понеділок. Спілкуються з пацієнтками, хто протягом тижня знаходився на лікуванні, - зауважила начальник міського управління охорони здоров'я Вікторія Покоєвучук

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.