Чому в Рівному День Гідності став днем Сорому

В день початку Революції Гідності вирішив поділитися думками з приводу подій в країні. Два роки тому я був одним із перших, хто вийшов на майдан у Рівному. Це було максимум чоловік 20 без партійних прапорів, мегафонів і гасел. Просто хотіли висловити свою незгоду. Вірили в краще, але в душі я розумів, що боротьба буде важкою. Це було зрозуміло ще з 2010 року. Зек і збудована казнокрадами система так просто не піде. За два роки по тому ми все ще боремося. Бо зек пішов, а система - ні. І боротьба з нею йде не на майдані.

Ось чому я не вийду сьогодні на майдан:

1. Українські ледарі люблять вигадувати собі свята. Після першого Майдану нездари вигадали День Свободи, який самі ж дискредитували своєю бездіяльністю. Тепер політики придумали День гідності – щоб був привід привітати нас із чимось, попостити фоточки з майдану. І все.

2. «Я стояв на майдані» - ця фраза набила оскому ще після Помаранчевої революції, але її далі продовжують юзати. Політики – найбільше. Особливо коли треба ділити посади. Тоді з’ясовується, що на майдані стояли всі. І в чомусь вони праві. Бо на майдані стояли і "регіонали", і "Беркут", і менти. Теж учасники революції гідності - Берташ, Хомко. Губанову під час штовханини в ОДА навіть руку пошкодили. Можна подавати як травмованого на Революції Гідності. Що з ним тепер виступити на Майдані не можна? Можна! Змогли ж "порошенківці" з "регіоналами" в одному списку піти на вибори. І тут зможуть. А хіба не так? Хіба слуги системи не вітають нас сьогодні з реклами? Хіба партії не роздають рекламні запрошення на сьогоднішні мітинги? Хоч якась тварина попросила вибачення?!

А це відео навіть через два роки досі актуальне, як ніколи:

3. Пам’ятники, але не повага. Небесна Сотня і постраждалі на Майдані боролися не за пам’ятник для себе, а за зміни. Тим часом змін обмаль. Натомість пам’ятники майданівцям колишні "регіонали" організовують красиві. І вбивають красиво. Згадайте трилер із вбивством Сашка Білого. А хто наввипередки робив експозицію Небесної Сотні перед виборами, щоб відкрити її на Покрову? Чи не Хомко? Є приказка одна: цигани - дивна нація. Робити нічого не хочуть, обманюють, крадуть. Але як вони хоронять! Як гарно хоронять!

4. За два роки не покараний жодний вбивця майданівців, жоден "регіонал", жоден корупціонер, жоден чиновник-сепаратист. Жоден.

5. За два роки у тюрмах знову з’явились політв’язні. Знову на стінах СІЗО червоно-чорні прапори. Знову судять добровольців, а не сепаратистів (Корбана політв’язнем не рахую).

6. Два роки потому бути журналістом і громадським активістом не менш небезпечно, ніж при владі Януковича. І фразу «А тобі не страшно таке писати?»  ти чуєш в 2 рази частіше, ніж до 2014 року.

7. Бо за два роки в пріоритеті керівників держави ті ж кати і вибивці демократії та слуги Януковича. Тим часом військові – як нерідні діти.

8. Досі надійним тилом для захисника України і героя є його відремонтований за власні гроші броньовик, волонтери, родина та односельчани, а не державна машина.

9. За два роки корупція буяє ще буйнішим цвітом, ніж до революції. За два роки влада з величезним кредитом довіри не змогла створити чесну міліцію, прокуратуру, СБУ та суди. В Україні немає справедливості. Немає базового принципу демократії. В той же час керівники держави запевняють нас, що все нормально.

10. Бо до другої річниці сміливці б’ють "регіоналів" та чиновників, а українці сміливцям аплодують. Щиро аплодують і чекають моменту, щоб приєднатися! Бо влада повертає нас в часи Кармелюка, Довбуша, Залізняка та Гонти. Народних месників. В кого сила – в того й справедливість. Діло ведуть до кривавого повстання. 

І головне - чомусь мені соромно йти. Соромно, що ми зробили так мало. Ми - українці. А складні части тому не виправдання. Вибачте мене ті, хто відав своє життя в цій боротьбі.

Нема що святкувати, коли боротьба ще нескінчена. Доки щодня гинуть борці за ту саму країну. Доки інші щодня заробляють на тій крові, і крадуть. Вшанувати загиблих на Майдані потрібно але це буде в січні і лютому. Скромною панахидою і щирою молитвою. А ще взяти за барки кожного політика, плюнути йому в обличчя і спитати його: «Де справедливість?»

Бо політики не забули про посади, але забули про сиріт, яких подарували нам ці два криваві роки. І ми з вами забули!

Боротьба тільки починається. Україна балансує на межі. Але ми впораємося. Народ вже не перший рік рятує цю країну. Бо кожен із нас - то і є Україна.

Пробачте нас, загиблі герої, ми виправимося!

 

Ключові слова: 

Коментарі

Cвітом правлять рептилії з ідеологією сіонізма,під різними соусами.Йде боротьба на винищення,і поки рептилії перемагають

В РАДИВИЛОВІ ПРОТИ ЗЛОЧИННИХ ЧИНОВНИКІВ БУЛА ПОРУШЕНА КРИМІНАЛЬНА СПРАВА-ЯКІ ВОЗИЛИ В КИЇВ НА АНТИМАЙДАН УЧНІВ З ПТУ. З НЕВІДОМИХ ПРИЧИН БУЛА ЗАКРИТА ДАНА КРИМІНАЛЬНА СПРАВА" ЗЛОЧИННОЮ" МІЛІЦІЄЮ...
СЛАВА УКРАЇНІ!

респект

дуже правдиво! і чутливо!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.