Прийшла зима - внєзапно!!!

Прийшла сьогодні додому з міста. Одплюнула сніг, вилляла по півлітра води з чобіт. І подумалось: чуеш-но, зима, а на хіба так нєожиданно вриваться у наше життя?? У нас же знов ніхто не готовий.

При чому раніше ти хоч першого грудня приходила. А тут вообщє обнагліла і приперлась у середині січня. І вивалила сніг нам на голови і на дороги! Сніг! Зимою! Це ж треба, яка внєзапность!!!! А у нас же кіт не валявся, у нас же комунальники пєчєньками в кабінетиках поперхнулись. Вони ж ще компреси з лобів після веселих свят не познімали. А деякі ще й мабуть не протверезіли. А тут зима.

Прийшла і натрусила їм на лисини внєзапних проблєм. Бо ж люди дуже недовольні, шо їм приходиться посеред зими взувать то лі валянки, то лі ласти. Бо місто наше як Венеція. Скоро піде під воду. Бо зима прийшла якась дурнувата. Снігу накидала, а про мороз забула. І от маємо тепер мєрзость на дорогах і під ногами. А ще маємо мєрзость по кабінетам. Якій на ті дороги, на злих сірих людей і на нову Венецію якось паралєльно.

А мені не паралєльно. Мені хотілось би нормально гулять містом, а не скакать через калюжі як скажений сайгак. А ентузіазм у нашої влади, я так розумію, закінчився на тому кусочку дороги біля мого дому, який ремонтували восени.

Якщо хто не в курсі, то мені випало невимовне щастя жити на Соборній. Це там, де в цьому році наше вище керівництво демонструвало чудєса асфальтного укладання.

Були періоди коли нас як Робінзонів відрізали від цивілізації. Дорогу перекривали так, шо під'їхать у наші двори можна було тільки на самокаті. Ну я, слава богу, ще в тій возрастній категорії, коли дрібною риссю можна перебігти пару км. Але ж в цих дворах живуть багато стареньких людей. І дуже неприємно виглядало, коли ці старі люди вимушені були човгать пішки дві зупинки, щоб дістатись до найближчого тролейбуса.

І все для того, щоб наші місцеві хазяйствєннікі перед виборами продемонстрували особливу зайнятість і переживатєльность. Ну і заодно вміння закатати в асфальт до хєріща грошей. Ну і ладно. Лічно я готова була потерпіти тимчасові труднощі, аби на нашому районі з'явилась нормальна дорога. Але шось мені підказує, шо ота хвиляста х@йня, притрушена асфальтом, не дуже схожа на європейський автобан.

Так от. Я дуже зла і недобра. І якщо весною нова дорога "полиняє" на асфальт як стара лишайна собака, то я лічно виклюю тємєчко нашим хазяйствєннікам за кожну ямку.

Ілона Скала для сайту "ВСЕ"

Ключові слова: 

Коментарі

це, шоб сракатим рукавадітєлям-гаспідарнікам панятнє било..на їх язикє:))

Шо це за жесть на уровні школьніка?
,

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.