Керівників рівненської поліції атестуватимуть люди Яценюка?

Вже четвертий день працюю в атестаційній комісії особового складу співробітників головного управління Національної поліції України. У мене немає рожевих окулярів. Добре усвідомлюю, що одна атестація нічого не змінить. Ми можемо відчути, побачити частину тих, через кого правоохоронців називають зневажливо – МЄНТИ. Частині вдасться нас ошукати. Від помилок, на жаль, ніхто не застрахований.

Оптимізму додає те, що є серед міліціонерів молоді й амбітні спеціалісти. Трохи досвіду - і вони цілком здатні змінити ситуацію. Наше завдання - їм допомогти. В тому числі й подібними атестаціями, які, до речі, триватимуть щороку до 2020-го. І я оптиміст.

Щоб ви краще розуміли, комісій, котрі атестують особовий, склад є шість. По 6-8 чоловік у кожній. Всі різні: юристи, адвокати, поліцейські з нової поліції з інших міст, журналісти, громадські діячі. Кожен має лише один голос при прийнятті рішення. Мій оптимізм підкосило тоді, коли дізнався про склад сьомої комісії. Вона має атестувати вищий керівний склад нашої обласної міліції (ну не можу я ще їх називати поліцейськими). Ось вам перелік:

• голова комісії – генерал поліції третього рангу, заступник Голови Національної поліції Руденко Олексій Олексійович;

• секретар – лейтенант поліції, інспектор роти № 8 батальйону № 2 Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції Волошин В’ячеслав Миколайович;

члени комісії:

• підполковник поліції, заступник начальника управління – начальник відділу Департаменту кадрового забезпечення Красновид Андрій Сергійович;

• представник громадської організації "Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою" Диновська Ліана Валентинівна;

• представник центру підтримки громадських ініціатив "Чайка" Мельник Тетяна Дмитрівна;

• представник громадської організації "Спілка водіїв" Сальчук Микола Георгійович.

З цього переліку знаю двох - правозахисницю Ліану Диновську та Миколу Сальчука.

З паном Миколою я познайомився під час революції. Він ще з кількома людьми охороняв тодішнього, новообраного голову Рівненської облради Михайла Кириллова. Тоді мені його представили, як Колю Чорного. Зараз він депутат Рівненської районної ради, і подейкують, має стосунок до видобутку бурштину.

Микола Сальчук (другий ліворуч на передньому плані) піч час сесії Рівненської облради в часи революції

Про бурштин говорити не буду, доказів не маю. Але є ще один нюанс. Нинішній керівник обласної міліції  Сергій Максимов, вже згадуваний екс-голова облради Михайло Кириллов і Микола Сальчук – це люди народного депутата від партії "Народний фронт" Юрія Вознюка, який, у свою чергу, є близьким до нинішнього прем’єра Арсенія Яценюка. Як так вийшло, що все керівництво міліції і її керівник будуть атестуватись людьми з однієї компанії?

По-моєму, нас всіх тримають за лохів…

Коментарі

ліца гєвалюції:))не обтяжені інтелектом,кам бек в 90-ті:))

о, пане Чайка, а чого ви не під своїм ім'ям пишете. Ви ж приходили до мене на комісію і я вам сказав, я буду в судах боротись до кінця. Хоча на справедливість наших судів я не сподіваюсь. І коли мєнт судиться з журналістом то на наш "самий чесний і гуманний суд" годі  сподіватись. Про моральне право не вам мені говорити. Вчора я вам все в лице сказав, не ховаючись за ніки. Руки не подав вчора і ніколи не подам.

До зустрічі в судах)))

Кривошеєв, розкажи краще як ти не виконуєш рішення суду, яким тебе 7 травня 2015 року зобовязано сплатити 10000 грн.морального збитку Чайці вячеславу, якого ти по команді хахльова опаплюжив. законнік ти, хре.......ов. яке ти маєш моральне право бути в атестаційній комісії? Маєш надію з когось гроші збрити?

По моєму лох тут тільки один .. Кривошеєв

Пыдери

Я ви за##### ...нормальних пацанів звільнили з органів. ..проплачених залишили. .активісти ху###

ДУРДОМ!

стаття ні про що...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.