У Рівному керівником патрульних став боєць "Азову" та київський коп. ФОТО

25-річний боєць полку "Азов" із псевдо "Звіробій", поліцейський, який прославився затриманням неадекватів у Києві, волинянин Сергій Мерчук став керівником патрульної поліції Рівного. Сьогодні на цій посаді його представив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Самі ж патрульні поліцейські вийдуть на вулиці Рівного на десять днів пізніше, аніж планувалося, - з 19 квітня, повідомив Сергій Яровий. За його словами, це пов'язано з тим, що для них продовжили навчання. 

У свою чергу, Сергій Мерчук розповів, що надіється, що патрульна поліція зможе добре працювати в Рівному і тут вдасться навести порядок. А також додав, що в цьому розраховує і на допомогу журналістів, із якими хоче співпрацювати.

Варто зазначити, що свого часу Сергій Мерчук був студентом, а потім співробітником Чернігівського інституту права. За свої відкриті правоцентристські погляди був звільнений.

Також Сергій був активним учасником Майдану.

"Моя боротьба почалася ще під час Революції у 35-тій Волинській сотні. На Майдані шестеро наших хлопців загинули, одинадцятьох поранили, дехто лікується й до сьогодні – порох, яким у нас стріляли, був зараженим. Потім був «Правий Сектор» на Волині, охорона кордону з Білорусією. На той час на кордоні відбувалися маневри понад трьох сотень десантників. Тому ми, як активісти «Правого сектору», а також «Самооборона» та «Автомайдан» їздили патрулювати разом з прикордонниками.

А згодом ми з хлопцями поїхали на полігон до 51-ї бригади. У Володимирі-Волинському ми прожили два тижні, там зробили перші постріли – офіцери вчили нас стріляти. А у квітні після заклику нашого командира Дмитра Яроша близько двадцяти хлопців з Волині поїхали у Дніпропетровськ. Проте  безвідповідальність командирів та відсутність підготовки зробили своє – за 10 днів ми покинули розташування Дніпра. Після того ми поїхали у Межигір’я, яке, до речі, ще під час Революції захопила саме Волинська сотня з піснею «Волинь моя, краса моя». Отож за два дні відтоді, коли ми поїхали з Дніпропетровська, відбувся штурм першого блокпоста біля Слов’янська. Тоді ще в одного з бійців випала візитка Яроша, яка потім стала суперпопулярною. То був важкий бій – загинуло двоє наших хлопців, але їм вдалося знищити сім сепаратистів. Тож  після того випадку ми повернулися назад і не знали що робити. Але вже у червні ми з хлопцями зібралися та поїхали у добровольчий батальйон "Азов", - розповів Сергій Мерчук в інтерв'ю "Волинському агенству розслідувань".

У батальйоні "Азов" Сергій отримав позивний "Звіробій". Серед захоплень хлопця - холодна зброя.

Окрім того, свого часу Сергій Марчук входив до 15 кращих холостяків Луцька.

Коментарі

Повний песець! Ми силами ГШР ТрО ліквідовуємо банди правосєків на Закарпатті, де вони кошмарять місцеве населення і кришують контрабас, а тут, такий собі, еталонний правосєк став шефом поліції... Про участь в АТО - взагалі клоунада. Фототурист цей Мерчук та й годі. Такі підари наших із 80-ки підставили, коли хотіли "взяти" Луганськ. Гівнюк, коротше.

No comment ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.