Офіцерське весілля: рівнянка з розвідбату вийшла заміж за «кіборга»

Він і вона – військові. Обоє офіцери. Обоє були в АТО. Рівнянка Оля із позивним «Лисиця» служить у 130-му розвідувальному батальйоні. А Олексій «Шева» - з Одеси. Він – «кіборг», який захищав Донецький аеропорт. Ольга ж була  на Луганщині. Сьогодні у Рівному вони одружилися.   

Хотіли розписатися тихо і скромно, але не вийшло. Побратими Олі «Лисиці» вирішили влаштувати сюрприз. До Рівненського РАЦСу вони прийшли з квітами. І журналістів заразом запросили. Як пояснили бійці, вони просто не могли пропустити таку подію.

- Ми познайомилися на курсах підвищення кваліфікації в Києві. Це було в вересні 2015 року. А оскільки ми – люди військові, то вирішили не затягувати, а зробити все чітко й оперативно і сьогодні пішли у РАЦС, - посміхаючись, розповідає Оля. – Ми збиралися відзначати цю подію в маленькому сімейному колі. І, зважаючи на ситуацію в країні, без пафосу. А тут такий сюрприз і такі гості! Я дуже-дуже рада всіх бачити».

Тим часом «кіборг» Олексій зізнався – щасливий, що в нього буде сім’я.

- Найстрашніше було очікування, коли на пропозицію вийти за мене заміж Ольга відповіла, що подумає, - розповів наречений.

Натомість Ольга виправдовувалась - то був просто жарт.

Тим часом військові розповіли, що це вже друге весілля в їх батальйоні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.