Хто вбиває Рівне?

лялька в смітті

Рівне – славне місто своїми традиціями, людьми та зручним географічним становищем. На цьому все. Все, що могло надати місту історичного колориту та збільшити цікавість для мешканців міста та туристів, поступово знищується. Є звичайно винятки, наприклад: витвори майстрів ковальства, нелегальні графіті з зображеннями пташок на вулицях міста, та розкопки замку – це все, що тим чи іншим способом піднімає зацікавленість до Рівного. Але є одне але.

Те що створює історичне обличчя міста поступово стирається, руйнується, ховається за пластиком та дешевою штукатуркою. Місто стає нецікавим. Якщо до вас приїдуть гості з інших міст, ви їх майже не здивуєте. У Рівному в основному типові будинки соціалізму, «вічно» проблемні тротуари, та люди заклопотані по вуха у своїх проблемах. Так було не завжди. В кінці 20 століття, місто, ще не мало Марію Несвицьку у вигляді пам’ятника, проте у нас була історична вулиця, зі старенькими магазинами та скрипучою підлогою, з будинком культури залізничників та високими підвалами. На жаль, підвали перетворили в торгові площі, старі будинки в незрозумілі, майже, незаселені квартири, а історичне місто у типовий пост совок.

Довгий період, в центрі, залишався, заповідник старого міста - вулиця Поштова, там навіть проводили фестивалі пару років, проте складається враження, що і цій вулиці, залишилось недовго, до перетворення її території на типову комерційну свічку. Спочатку там провели косметичний ремонт колишньої поліклініки. Тепер на черзі руйнування приміщення, що належало Рівненської федерації шахів.

Федерацію не образили, не вигнали, а просто перевели десь на Ювілейний в підлітковий клуб. В той самий час, будинок по вулиці Поштова 7, актова зала на 200 місць, дві великі кімнати по 20 метрів квадратних, другий поверх, підвал, проламаний дах, прорвані труби – цілодобовий струмок води – ВСЕ, щоб вбити будинок. А через рік два, віддати в руки якогось «мутного» забудовника за 1 грн на 49 років з подальшим переоформленням. Місто знову вбивають.

Залишилось питання: Хто хоче вбити Рівне? Хто Його Захистить від Комерційного Вандалізму?
Зі свого боку редакція звернеться за роз’ясненнями до мерії Костополя, адже, наша мерія на чолі з В. Хомком, здається, вже відповіла собі на дані питання.

актова зала 200 місць

Коментарі

Повірте це камля в морі всі підприємства в районі басівкута туди скидують , перевірте то прозрієте

Ганьба! Атиквара зловити, напоіти фікаліями, після чого накласти штраф у розмірі еквівалентному грошовоі суми, якоі вистачило б для повноі чистки і доведення до ідеального стану нашого улюбленого давно " зарсаного" такими як він озера! Невже тяжко септік викопати та раз на пів року 500 грн заплатити за викачку ???? Жах, "грінпіса" немає на моральну потвору!!!

Теж багато чув про нашого галериста шабаліна, та його септік - Басів кут.

А Щабалін лье говно в БасівКут

Респект і уважуха!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.