Столичні "ultras" готували провокацію на рівненському стадіоні?

Футбольний матч між НК «Верес» і ФК «Полтава» закінчився з рахунком 2:2. Народний Клуб втратив очки, але втримався на 2 місці. Але бурхливі події розгортались не лише на футбольному полі стадіону "Авангард", а й за його межами. Опосередковані ознаки того, що щось відбувається можна  було помітити на 19-му секторі де знаходяться рівненські "ультрас". Цього дня з чорного сектору за боротьбою на полі спостерігало незвична мало фанатів.

Запекла боротьба на полі, переросла в цікаві дискусії усоціальних мережах. Думки вболівальників на стадіоні та тих хто спостерігав матч в прямій трансляції розділились. Якщо, одних цікавив футбол, то інших цікавило шоу від «ультрас» без яких вони вже не уявляють спортивного дійства.

Назріло декілька запитань: що відбувалося на секторі рівненських «ультрас»? Чому, так мало людей? Чому, «ультрас» пішли з сектору ще до кінця гри? Що за фанатськиймарш відбувався в місті?

Спостерігаючи з трибуни, було не зовсім зрозуміло, що відбувалось на феєричному “Чорному секторі”. Мала кількість «ультрас» на секторі №19 складалась в основному з молодих людей, про те в другому таймі центральний вхід був заповнений кремезними чоловіками!

Все стало на свої місця після того, як представники ФК «Полтава» в першому таймі попередили адміністрацію НК «Верес», що на стадіон хотіли потрапити фанати столичного «Арсеналу» під виглядом «ультрас» їхньої полтавської команди.

Історія протистояння фанатів, почалася ще в минулому сезоні. Навряд чи рівняни забули протистояння, між ультрас-групами «ВЕРЕСА» та «Арсенала» в минулому сезоні. Спочатку бійка трапилась після матчу «Верес» - «Арсенал» у Рівному.

За кілька місяців повторилась і знову у Рівному. Фани київського «Арсеналу» влаштували справжню «засідку» на фанів рівненської команди, після домашнього матчу «Вереса» проти стрийської «Скали».

І вже зовсім не давно, вже в нинішньому сезоні, коли «Верес» зустрічався з «Арсеналом» на виїзній грі в рамках чемпіонату першої ліги. Були побоювання що рівненських фанатів, які поїхали підтримати «Верес» у Бориспіль чекає «гостинний» прийом від уболівальників канонірів. Попри те, що рівненських ультра було багато!!! Але сумніви , що під час гри на трибунах буде спокійно, були дуже великі. Однак цього разу обійшлося без ексцесів. Після гри теж все було тихо і спокійно, а фанати організовано погрузились в автобус та поїхали додому.

Щоправда «сорока на хвості принесла», що зустріч рівненських та столичних фанів таки відбулась. Але вже за містом, коли автобус з уболівальниками зупинився «до вітру». Ніби то в цей момент на них напали «ультрас» столичних канонірів. Які слідували за автобусом рівнян. Але у цій ситуації виявилось, що чи то кияни недооцінили сили і чисельність рявнян, чи то переоцінили власні можливості. Але та зустріч кажуть пройшла на користь фанатів «Вереса». Якщо це правда, тоді візит «Арсенальців» в наше місто є досить логічним, зважаючи не лише на їхню ідеологію, а й на бажання отримати реванш.

Ще по ходу матчу, значна частина «мешканців» чорного сектору знаходилась не на стадіоні, а в навколишньому парку. Після невдалої спроби киян потрапити на «Авангард» під виглядом фанів ФК «Полтава", на них розгорнули справжнє полювання у гідропарку та над Устею. Пізніше можна було бачити рівненських «ультрас» великими групами на вулицях Рівного.

Але що це було: марш чи пошук «ворогів»? Натовп з близько двох сотень молодих людей був досить помітним на вулицях міста. Що це пошук «ворога» в нашому місті, було зрозуміло з кричалок ультрас “Арсенал Выходи Здесь Получете Пи…..ди!!!!” Але чи знайшли вони своїх «суперників» достеменно не відомо.

Зрозуміло інше, пристрасті і боротьба точаться не лише на футбольному полі, а й далеко за межами стадіону. І на цьому, іншому футбольному фронті, теж є кому відстояти честь Рівного.

Коментарі

ну а чьо на те вони і ультрас, бить морди ,палить машини, трощити вітрини магазинів, європа!!!!!

Який в жопу "футбольний фронт"??? Яка "честь Рівного"???? Це ганьба на усю країну, що в той час, коли усі футбольні фанати України уклали перемир'я, бо в країні ВІЙНА, два неадекватних формування тіпа "ультрас" "Вереса" і "Арсеналу" продовжують свої тупі розібрки. Да нахер і одних і інших в мішок і на лінію розмежування, хай там влаштовують свої "ігри на кістках"!!! Що ви тут пропагуєте???? Це нормально, коли на стадіоні грає улюблена команда, а її "найпалкішим вболівальникам" на це плювати, бо їм охота когось відпіздити???? ГАНЬБА!!!

Кому-то в кайф жить, а кому-то об этом только говорить

Ульрас,они же дебилы и отморозки.Тупые малолетние педики.Оденуться как брать-голубцы и ищут фанатов Арсенала.Йобаные уроды.

Ахахахахахахаа,Аахзазахаахззазазаа, йобнуті параноїки, ахахаха0а0а0)))А)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.