На околиці Рівного гарцювали козаки

На вихідних у Рівному, на свято покрови відбувся Фестиваль козацької звитяги “Покровській вітер” Очікування якого навіювало певні роздуми та очікування? Воїни чи гречкосії? Ще на прес-конференції організатори фестивалю говорили цікаві слова: Віктор Пражмовській, голова Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва “Спас” Ми-нація воїнів!

Наші предки завоювали Рим і брали штурмом Константинополь. Ми знекровили та першими розбили потужне монгольське військо і врятували цим Європу. Від українських козаків в самому спідньому втікав турецькій султан, якого боялася вся Європа. Вони брали неприступні фортеці і успішно перемагали вдесятеро сильнішого ворога. Козак став символом нашого народу, а україніці - козацькім народом. Наш народ постійно воював за свою незалежність, і воює досі!

Навідавшись на фестиваль, відчуття були двоякі. По організації фестивалю запитань немає зовсім. Відчуття що воїни в нашій нації, були й є. Атмосфера програми фестивалю стимулювала до відчуття і розуміння сили НАЦІЇ. Показові виступи дітей Козацького бойового мистецтва “СПАС” бойового Гопака. Козацький грай для дітей Козацькі розваги для дорослих Лава на лаву для дітей та дорослих Реконструктори українських воїнів різних епох Майстер-клас стрільба з гармати Перегони на конях та багато іншого.

Приємно було бачити як воїни АТО фотографувались з реконструкторами і навпаки. Але пост совковість з наших людей дуже важко виходить і майже не викорінюється. Напевно єдине зауваження до організаторів фестивалю, продаж петард!!! на території Фестивалю!

Батьки які прийшли за хлібом і видовищами просто щоб діти їм не заважали святкувати на купляли для дітей петард і вони зривали їх по всій території фестивалю. Лякаючи простих відвідувачів, коней які готувалися до перегонів, і саме головніше наших воїнів які повернулися з АТО. Продовжуючи тему батьків “Гречкосіїв” які просто прийшли почастувати міцними напоями і яких не зупиняло те що на території фестивалю вони не продавалися. Це ті хто вічно незадоволений всім: То черги до смаколиків від “ДАРу”, дуже довгі. Чому це на трасі для перегонів не можна ходити їм і їхнім дітям.

Ще ведучі не ясно для них розповідають що і де відбувається. І чому їх дітям не можна без нагляду гуляти по фестивалю Біда втому що це не поодинокі випадки. Велика подяка організаторам фестивалю і учасникам. Ми-Нація Воїнів, А не “Гречкосіїв”

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.