Рівненський сніговий «баян»

«Баян» - так називають на жаргоні всім відомі і застарілі теми, анекдоти, жарти. Саме такою темою стала тема прибирання снігу та посипання доріг в ожеледицю у Рівному. Новинні стрічки інтернет-сайтів забиті повідомленнями про «ускладнений рух», «роботу комунальників» і «обурення мешканців». Сюжети телеканалів забиті кадрами снігових кучугур, буксуючи машин і маршруток з тролейбусами, які наче на ковзанах виписують па по дорогах міста. І все це стало сумним і нецікавим.

Ще восьмого грудня я написав для сайту «ВСЕ» матеріал: "Як корова на льоду" - про ожеледицю на дорогах Рівненщини". Про те, як міська (і обласна теж) влади «кладуть з прибором» на своєчасну розчистку вулиць від снігу та боротьбу з ожеледицею. На яку особливо щедра нинішня зима. Стаття тоді набрала майже три тисячі переглядів і мені майже нічого додати до тієї статті.

Так, можна ще припустити, що відповідні чиновники справно пишуть у звіти цифри про використання пального і піщано-соляної суміші. Та сумлінно списують кошти, роздають долі, і ще… розчищають сніг біля будівель ОДА та міськвиконкому. Так само, як по всьому маршруту від будинків мера і керівників області до їх робочих місць.

А от на інших дорогах 3,14здєц. Інакшого визначення я не можу підібрати. Сьогодні вранці бачив як маршрутка гальмувала метрів 100 перед зупинкою. Тролейбус яким я їхав на роботу, рушав від кожної зупинки із зусиллями ракети, яка стартує у космос. Це все на центральній вулиці міста – на Соборній. Та зараз вже ситуацію не виправити. Невчасно прибраний сніг вкатали в асфальт і відшліфували до ідеального ковзання. Здерти з дороги це крижане покриття можна хіба що з асфальтом. Хоча, подумайте панове чиновники, можна буде списати ще грошей на ремонт дороги.

Моя колега вранці розповіла, як тролейбус на вулиці Грушевського не міг зупинитись і його несло прямо на зупинку. Люди, які стояли на зупинці, з криком кинулись у всі боки. На щастя тролейбус, після кількох заносів загальмував об бордюр не вискочивши на тротуар. І таких історій ви знайдете десятками. А толку?...

У мене складається враження, що керівництву міста просто начхати. Начхати на прибирання вулиць, начхати на обурення людей, начхати на те що пишуть ЗМІ і журналісти в соцмережах. Це все їх не турбує. Вони знайшли безвідмовний рецепт. Перед виборами треба показово асфальтувати місто, міняти бордюри, ремонтувати дахи. Активно обіцяти і запевняти що тільки й думок, що про добробут людей. Ще можна купити пару автобусів на школи (байдуже яких) чи дивний тролейбус в якому так цікаво кататись містом. І це все спрацює. А на решту – можна начхати. Бо електорат побурчить і забудеться, а тема стане «баяном».

Ключові слова: 

Коментарі

В Херсоне возмущенные горожане провели мэра по неочищенному от льда тротуару (ВИДЕО)

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_incidents/full/161-v-xersone-vozmushhenny...

В Херсоні витягли мера на вулицю,де він не пройшов і п"яти метрів і впав на дупу,Тільки, хто ж витягне нашого свина зі стійла?Там потрібно з десяток не слабеньких витягальників. А лохи,знову проголосують за старого хряка-хапка-бо, не має альтернативи:))

А де наш славнозвісний Автомайдан і всі інші рухомі й не рухомі активісти??? Нехай зберуться, і, або винесуть чиновників з кабінетів й дадуть тачку в руки із піском і хай посипають по місту (не забувши при цьому запалити шини, принести коктейлі й підтягнути кілька смітників), або ж самі організовуються, закликають не байдужих, беруть лопати відра й вперед!!! (Обов'язково залучити журналістів, блогерів й диванних писак)
Я долучаюсь до організованого прибирання міста!

Дістало всіх. Але якщо поглянути тверезо ... потрібно шукати рішення проблеми а не мусолить заїзжених тем. Владу пора мінять бла бла бла і таке всі знають. Вибори прийдуть знову з звуком Бееее побіжать .... А свідомі не підуть результат на ліцо як то кажуть ....
Проблемики по снігу
1) Деякі розумні голови скасували ЖЕКи. Ті що зараз Юридично ні за що не відповідають. Хоча мер має можливість нагнути керівників щоб прибиральники чистили по 8-10 годин на добу ... (+ доплата і премія прибиральнику) Інвертар? Забезпечення всі в 1 горло крикнуть не передбачено бюджетом.
2) Замерзлі дорого можна паром випарить - висушить і засипати сілью-піском .. далі підчищати.
3) Потрібно на майбутнє вибирати в правління 30-35 річних молодих людей які вже щось добились Особливо мером.

а які ваші методи вирішення питань?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.