«Якщо не вжити термінових заходів – у нас буде Італія»: Хомко про Covid-19 у Рівному

«Якщо не вжити термінових заходів – у нас буде Італія»: Хомко про Covid-19 у Рівному
0
9130
0
«Якщо не вжити термінових заходів – у нас буде Італія»: Хомко про Covid-19 у Рівному

Мер Рівного Володимир Хомко відзвітував про ситуацію з Covid-19 станом на 23 червня 2020 року. В Україні знову різке збільшення хворих – 833. Тим часом у Рівному ситуація ще гірша – за добу виявили +33 випадки Covid-19, це найбільший приріст за добу з початку пандемії.

Як розповів мер, станом на сьогодні у Рівному хворіє 321 людина, загалом з початку карантину – 956. На стаціонарі лікується 52 людини з них 6 медиків. Тяжких 27, на ШВЛ – 1 жінка. Амбулаторно лікується 269 людей, з них 19 медиків. Одужало 668 пацієнтів, дев’ятеро – впродовж останньої доби. Тестування очікують 156 людей, померло 15. Приріст хвороби склав +8% за добу.

– Це найбільший приріст за увесь час, ситуація погіршується з кожним днем. Недотримання карантину одразу вплинуло на результат. В мене ці цифри абсолютно об’єктивні, їх можна перевірити. Їх ніхто не збирається фальсифікувати, – каже Хомко. – Їх просто немає сенсу зменшувати чи збільшувати. І якщо ми не вживатимемо термінових заходів – в нас буде Італія.

Також мер Хомко додав, що доки він в ці хвилини дає інтерв’ю – в нього під вікном зібрались базарники, які хочуть торгувати на асфальті, не зважаючи на посилення карантину.

Читайте також: В парку Шевченка почали реставрувати вхідну арку (ФОТО)

Читайте також: Рівне – на піку захворювання Covid-19: в області ввели жорсткий карантин

Читайте також: Зеленський підписав закон, який звільнив випускників від здачі екзаменів

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: