Бізнесмени Рівненщини отримують гроші від держави

Бізнесмени Рівненщини отримують гроші від держави
0
220
0
Бізнесмени Рівненщини отримують гроші від держави

Два підприємства Рівненщини стануть учасниками програми Державної інноваційної фінансово-кредитної установи. Вони подали власні інноваційні проекти на розгляд конкурсної комісії, яка й відібрала ініціативи серед інших.

Так, фінансову державну підтримку отримає ТОВ «Колор С.І.М.» із селища Клевань Рівненського району. За свій проект «Розробка та виробництво універсальної базової автоемалі з підвищеною покрівельною здатністю та унікальними оптичними властивостями» підприємство набрало найбільшу кількість балів.

Проект «Розробка та виготовлення  високопродуктивної жниварки  кукурудзяної 12 рядкової» приватного здолбунівського підприємства «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» зайняв у конкурсі друге місце.

Підприємства отримають державне фінансування на пільгових умовах на реалізацію власних ініціатив.

Торік учасником програми Державної інноваційної фінансово-кредитної установи скористалася науково-виробнича фірма «Продекологія», яка нині експортує свої інноваційні технології в 45 країн світу. За рахунок державних коштів була профінансована унікальна розробка – промисловий NIR-сепаратор для розділення сумішей полімерів (на фото). Він може використовуватися для переробки відходів кабелю, пластикових вікон, тари та упаковки, твердих побутових відходів.

Бізнесменів Рівненщини запрошують взяти участь у програмі установи. Для цього їм необхідно звернутися до Західного регіонального представництва ДІФКУ. Контакти: м. Рівне, вул. 16 липня, 10; телефон: (0362) 26-35-61. Офіційний сайт установи – www.sfii.gov.ua

Довідково: державна інноваційна фінансово-кредитна установа має досвід в реалізації інноваційних та інвестиційних проектів на Рівненщині. Загалом майже за 20 років реалізовано близько півсотні бізнес-проектів на суму 50 млн євро. Серед них ініціативи таких підприємств, як Рівненська фабрика нетканих матеріалів, ТОВ «Акватон», ТзОВ «Верстатник» та інші».

Установа надає безпроцентну позику для підприємців в національній валюті на 2 роки. Розмір допомоги від держави може скласти до 70 % вартості проекту, після реалізації якого гроші необхідно повернути.

Установа використовує різні форми державної підтримки. Серед них – надання безпроцентної позики, пільгове кредитування, відшкодування відсотків, надання обладнання на умовах фінансового лізингу тощо. Для отримання коштів треба пройти державну експертизу ініціативи, отримати свідоцтво та подати пакет документів на конкурс.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
21
«Помстився»: на Рівненщині юнак підпалив супернику сіновал (ФОТО)
0
Читати далі
22
Уряд пропонує підвищити штрафи за підпал сухостою
0
Читати далі
176
Водій загинув, машина в канаві: на Рівненщині розслідують смертельну ДТП
0
Читати далі
43
У Єврокомісії закликали продовжити заборону пересування у Шенгенській зоні
0
Читати далі
46
Через дитячі пустощі з вогнем на Радивилівщині сталося дві пожежі
0
Читати далі
113
COVID-19 на Рівненщині: 2 нових хворих і 19 підозр
0
Читати далі
132
Церква прийняла рішення: як українці відзначатимуть Великдень-2020
0
Читати далі
61
В Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19
0
Читати далі
63
Україна отримає від Японії препарат для боротьби з Covid-19
0
Читати далі