Будні клондайку: на Рівненщині мотопомпи за день спалюють 25 тонн пального

Будні клондайку: на Рівненщині мотопомпи за день спалюють 25 тонн пального
0
5639
4
Будні клондайку: на Рівненщині мотопомпи за день спалюють 25 тонн пального

З настанням теплих днів видобуток бурштину на Рівненщині набирає нових обертів. Обсягами нелегального промислу шоковані навіть депутати. Нове відео з клондайків опублікував депутат Рівнеоблради Володимир Ковальчук:

- Щодня для роботи мотопомп у кількох районах завозиться 25 тонн пального! Лише вдумайтеся у цю цифру! В АТО такої кількості пального кожен день не потрапляє навіть близько, хоч воно там дуже потрібне. Натомість використовують його, щоб грабувати країну.
«Запрацювали» в цьому напрямку усі райони Полісся, де є поклади бурштину. На доказ цього факту хочу повідомити найбільш обурливі факти, що мають місце в окремих урочищах, а також продемонструвати відео з клондайків, переслане мені чесними людьми. 
Отже, с. Кухітська Воля, Зарічненський район: на відео видно, як близько 5 тис. осіб ведуть незаконну діяльність з видобутку бурштину. 

У Сарненському районі ситуація не краща, адже на тих блокпостах з представниками Національної Гвардії, встановлення яких свого часу мені вдалося добитися, уже з тиждень щоночі на урочище Гальбин проходить по 10 мотопомп. Вони заїжджають та виїжджають через блокпост. 

Маю інформацію з власних джерел, що відсьогодні в урочищі Гальбин вночі кількість помп зросте до 50. Масштаби незаконного видобутку просто вражають…
Також загострилася ситуація на Серненщині в урочищі Баньки, де теж працюють помпи. Працюють вони також вздовж траси, підмиваючи кар’єр й інші стратегічні для району об’єкти. 
У Дубровицькому районі в селі Осова та в інших місцях по кілька тисяч старателів без будь-якого страху також виїхали працювати. 
У Володимирецькому районі неподалік Білого озера також є велике скупчення мотопомп та активний незаконний видобуток. Аналогічною є ситуація на Рокитнівщині в Цехах та на інших привабливих територіях. 

4
Політика Гроші # бурштин
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
164
У Рівному біля «Суспільного» пікетували Шакирзяна
0
Читати далі
115
#Подаруй_Світло: Зробимо Рівне кращим!  
0
Читати далі
92
Рівненщина отримала 10 «швидких» для допомоги хворим з Covid-19
0
Читати далі
76
Медзаклади Рівненщини працюватимуть на новому обладнанні від Світового банку
0
Читати далі
150
Якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
265
З понеділка Рівне у «червоній зоні»: якими будуть заборони
0
Читати далі
743
Чому я голосую за Віталія Коваля: думки відомих рівнян
0
Читати далі
111
Зеленський збирається на собі випробувати українську вакцину від COVID-19
0
Читати далі
146
В Україні не планується локдаун, – Зеленський
0
Читати далі