У Клесові хочуть "мити" офіційно: рівненська фірма разом з гранітом хоче видобувати бурштин

У Клесові хочуть
0
3940
2
У Клесові хочуть "мити" офіційно: рівненська фірма разом з гранітом хоче видобувати бурштин

Сьогодні, 23 липня, на екологічній комісії  розглядали питання "Про погодження надання надр у користування ТзОВ "Технобуд" з метою видобутку бурштину північно-східної частини Федорівської ділянки Клесівського родовища, що на Сарненщині". Підставою розгляду стало бажання фірми видобувати бурштин на території Клесівського кар`єру. 

Варто зазначити, ТОВ "Технобуд" займається розробленням Клесівського - VІ родовища гранітів. Це і є основною діяльністю підприємства. За словами керівника з метою розширення кар`єру та тривалим незаконним видобутком бурштину старателями, їх товариство вирішило отримати відповідну ліцензію на видобуток сонячного каменю, та просить спецдозвіл на користування надрам з цією метою без проведення аукціону. Примітно, що за результатами ДКЗ України апробовані запаси бурштину в контурах кар`єру на площі 220,8га в кількості 13 110 кг, перспективні ресурси 11 000 кг.

В процесі своєї діяльності ТОВ «Технобуд» зіткнулося з проблемою потенційної загрози обмеження функціонування Клесівського кар’єру з урахуванням намагань з боку третіх осіб оформити довільну документацію на видобування бурштину на Федорівській ділянці Клесівського родовища бурштину, площа якої частково накладається на ліцензійну площу Клесівського – VI родовища гранітів та на площу відвального господарського кар’єру», - повідомив Олександр Скрипник.

Проте, Олександр Скрипник керівник "Технобуд" зазначає, що виконуватиме роботи підрядна фірма. Яка саме, нині відмовляється називати. Посилаючись на те, що йдуть переговори і вимога прозорості від фірми - буде на їх відповідальності:

 

Депутати  екологічної комісії погодили дане питання з вимогою підправити інвестиційні угоди з місцевими ОМС, аби останні отримували кошти на розвиток. Все тому, що сільські ради підтримують "Технобуд" який вже близько 20 років працює на їх території і справно сплачує податки, та багато коштів інвестує в їх розвиток. Варто зазначити, "Технобуд" готові відмовитись від частини власного прибутку аби спрямувати їх так само на розвиток області.

 

 

Проте, хто ж дійсно і яким методом, які гарантії прозорості і доброчесності і яка компанія понесе відповідальність за недотримання цих умов - наразі не відомо. 

Головне фото voltech.com.ua

2
Гроші # бурштин # Клесів # Олександр Скрипник # Технобуд
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
171
У Рівному біля «Суспільного» пікетували Шакирзяна
0
Читати далі
117
#Подаруй_Світло: Зробимо Рівне кращим!  
0
Читати далі
94
Рівненщина отримала 10 «швидких» для допомоги хворим з Covid-19
0
Читати далі
77
Медзаклади Рівненщини працюватимуть на новому обладнанні від Світового банку
0
Читати далі
154
Якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
267
З понеділка Рівне у «червоній зоні»: якими будуть заборони
0
Читати далі
750
Чому я голосую за Віталія Коваля: думки відомих рівнян
0
Читати далі
113
Зеленський збирається на собі випробувати українську вакцину від COVID-19
0
Читати далі
147
В Україні не планується локдаун, – Зеленський
0
Читати далі