Представники Європейського Союзу прибудуть з офіційним візитом на Рівненщину

Представники Європейського Союзу прибудуть з офіційним візитом на Рівненщину
0
83
0
Представники Європейського Союзу прибудуть з офіційним візитом на Рівненщину

6-8 листопада делегація Представництва Євросоюзу в Україні відвідає Рівне та Дубно з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів. Про це повідомляє Інформаційний портал м.Дубно 

З них у Дубні:

Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу
7 листопада, 12:00 – 13:30 (Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, вул. Шевченка, 23)
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивний спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.
Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

7 листопада, 15:00 – 16:30 (Дубенська міська рада, вул. Замкова, 4, зала засідань)
Під час заходу спікери розкажуть про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.
В

Візит Представництва ЄС до Рівнеської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Юлії Костащук, тел. +38(098)637-48-47, ykostashchuk@internews.ua або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua

0
Афіша # Рівненщина # ЄС # Офіційний візит
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: