COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 19 травня

COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 19 травня
0
1084
1
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 19 травня

Головні тези про боротьбу з коронавірусом на Рівненщині станом на 19 травня оголосили сьогодні під час традиційного онлайн-брифінгу Рівненської ОДА:

Карантинні обмеження, безумовно, вплинули на економіку області, зокрема, була призупинена робота малого та середнього бізнесу. Це вплинуло на бюджети усіх рівнів. Водночас, за підсумками І кварталу 2020 року динаміка зменшення бюджетних надходжень на Рівненщині не найінтенсивніша. Щодо результатів чотирьох місяців, обласний бюджет виконано на 101,6 відс., місцеві бюджети – 99,4 відс. Рівненщина в умовах карантину працює і немає критичних застережень щодо невиконання бюджету державного, обласного і місцевих бюджетів.

У середу на засіданні Уряду буде розглядатись питання щодо відновлення роботи громадського транспорту. В першу чергу, планується запуск міського та приміського сполучення із низкою карантинних обмежень.

Прийом пацієнтів в лікарні у невідкладному стані медичними працівників здійснюється з дотримання усіх карантинних норм та правил. Однак є випадки, коли не завжди вчасно вдається провести діагностику пацієнту, що надходить в невідкладному стані. Тому медики змушені працювати оперативно, не вивчаючи епіданамнез. Тому і виникають випадки, коли медики інфікуються. Така ситуація сталася у Рівненській ЦМЛ, де 33 медиків мають підтверджений діагноз Covid-19. Вогнище локалізовано. Заклад надалі лікуватиме пацієнтів із коронавірусом, а планову допомогу згідно наказу МОЗ.

В області проводиться системна робота щодо збереження лікувально-профілактичної мережі. Водночас, є заклади, які не в змозі заключити угоди з НСЗУ не лише через малу кількість пацієнтів, а й через невідповідність матеріально-технічної бази. Такі заклади реорганізовують. Так, наразі триває реорганізація в протитуберкульозній службі – Страшівської та Острожецької лікарень. Під час реорганізації вони стануть структурними підрозділами Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру. На наступних комісіях обласної ради буде розглядатися питання реорганізації санаторіїв у Козині, Новоставі та Костополі.

Торік було створено 50 місць масового відпочинку населення на воді, з них 18 пляжів. У цьому році, у зв'язку із розповсюдженням COVID-19, такі рішення ще не прийняті, роботи по обстеженню та очищенню дна акваторії водойм на період карантину призупинені, тому казати, скільки буде функціонувати легальних пляжів, ще зарано.

Читайте також: На Рівненщині таки знайшли гроші, аби заплатити медикам

1
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
555
Депутати Рівненської обласної ради просять не закривати атомну станцію у Вараші (ВІДЕО)
0
Читати далі
351
Нардепи збирають голоси: у Верховній Раді зареєстрували постанову про відставку Авакова
0
Читати далі
252
Захворюваність медиків Рівненщини на COVID-19 – нижче середнього по Україні
0
Читати далі
276
У Рівному поліцейські затримали іще одного «любителя квітів» (ФОТО)
0
Читати далі
831
Велике будівництво: як на Рівненщині відновлюють дорогу державного значення (ВІДЕО)
0
Читати далі
255
На Рівненщині стартували перші «бурштинові» аукціони
0
Читати далі
313
За ніч на Рівненщині 12 нових випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
251
За добу в Україні зафіксовано 588 випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
248
В Дубні через пожежу евакуювали 16 людей
0
Читати далі