COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 19 травня

COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 19 травня
0
1583
1
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 19 травня

Головні тези про боротьбу з коронавірусом на Рівненщині станом на 19 травня оголосили сьогодні під час традиційного онлайн-брифінгу Рівненської ОДА:

Карантинні обмеження, безумовно, вплинули на економіку області, зокрема, була призупинена робота малого та середнього бізнесу. Це вплинуло на бюджети усіх рівнів. Водночас, за підсумками І кварталу 2020 року динаміка зменшення бюджетних надходжень на Рівненщині не найінтенсивніша. Щодо результатів чотирьох місяців, обласний бюджет виконано на 101,6 відс., місцеві бюджети – 99,4 відс. Рівненщина в умовах карантину працює і немає критичних застережень щодо невиконання бюджету державного, обласного і місцевих бюджетів.

У середу на засіданні Уряду буде розглядатись питання щодо відновлення роботи громадського транспорту. В першу чергу, планується запуск міського та приміського сполучення із низкою карантинних обмежень.

Прийом пацієнтів в лікарні у невідкладному стані медичними працівників здійснюється з дотримання усіх карантинних норм та правил. Однак є випадки, коли не завжди вчасно вдається провести діагностику пацієнту, що надходить в невідкладному стані. Тому медики змушені працювати оперативно, не вивчаючи епіданамнез. Тому і виникають випадки, коли медики інфікуються. Така ситуація сталася у Рівненській ЦМЛ, де 33 медиків мають підтверджений діагноз Covid-19. Вогнище локалізовано. Заклад надалі лікуватиме пацієнтів із коронавірусом, а планову допомогу згідно наказу МОЗ.

В області проводиться системна робота щодо збереження лікувально-профілактичної мережі. Водночас, є заклади, які не в змозі заключити угоди з НСЗУ не лише через малу кількість пацієнтів, а й через невідповідність матеріально-технічної бази. Такі заклади реорганізовують. Так, наразі триває реорганізація в протитуберкульозній службі – Страшівської та Острожецької лікарень. Під час реорганізації вони стануть структурними підрозділами Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру. На наступних комісіях обласної ради буде розглядатися питання реорганізації санаторіїв у Козині, Новоставі та Костополі.

Торік було створено 50 місць масового відпочинку населення на воді, з них 18 пляжів. У цьому році, у зв'язку із розповсюдженням COVID-19, такі рішення ще не прийняті, роботи по обстеженню та очищенню дна акваторії водойм на період карантину призупинені, тому казати, скільки буде функціонувати легальних пляжів, ще зарано.

Читайте також: На Рівненщині таки знайшли гроші, аби заплатити медикам

1
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
147
Жителі Рівненщини за лютий отримають менші «газові» платіжки, ніж за січень
0
Читати далі
64
Майже 80% українців вважають себе щасливими, – «Рейтинг»
0
Читати далі
401
Одинадцять вулиць Рівного та п’ять навколишніх сіл завтра будуть без світла
0
Читати далі
50
Світовий банк надасть Україні близько 2,5 мільярда гривень на вакцини від COVID-19
0
Читати далі
45
СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни
0
Читати далі
300
На Рівненщину йде потепління
0
Читати далі
217
У Рівному хочуть встановити світлофори, які «скануватимуть» дороги
0
Читати далі
751
На Рівненщині створюють мобільні бригади, які робитимуть щеплення від Covid-19
0
Читати далі
44
У Рівному зустрілись із представниками національних спільнот
0
Читати далі