Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 25 травня

Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 25 травня
0
1577
2
Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 25 травня

25 травня у Рівненській ОДА відбувся традиційний онлайн брифінг. Фахівці відповіли на запитання, які наразі хвилюють жителів області.

Основні меседжі брифінгу:

В Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів всього перебуває 193 людей похилого віку, 112 осіб персоналу. З часу спалаху в закладі зроблено майже 300 ПЛР-тестів. Covid-19 зафіксовано у 28 випадках (11 персонал та 17 підопічних), померла 72-річна жінка. Із суботи на в'їзді/виїзді з інтернату діє КПП, в закладі працюють вахтовим методом. Сьогодні відбулось засідання комісії із розслідування спалаху, остаточне рішення буде прийняте в середу.

Ситуацію із оздоровленням обговорили на нараді під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля, були присутні 9 керівників оздоровчих закладів Рівненщини, незалежно від форм власності. У результаті голова ОДА доручив департаменту  соцзахисту населення ОДА зібрати усі пропозиції, винесені на обговорення. У будь-якому випадку, відкриття оздоровчого сезону на Рівненщині відбудеться після зменшення захворюваності  та пом’якшення карантину.

– З початку введення карантинних обмежень у області до обсерваторів були поселені 15 осіб, з яких 12 вже пройшли її.
На Рівненщині загалом  визначено 21 заклад для обсервації (ізоляції), у яких одночасно можливе перебування 1361 особи. На сьогодні у закладах обсервації перебуває:

Рівне – 2 особи;
Здолбунівський район – 4 особи;
Рокитнівський райони – 6 осіб.
Ще дві людини до 28 травня перебуватимуть на обсервації у готелі приватного підприємства Здолбунова, та ще одна – в обсерваторії Вараського міського центру комплексної реабілітації.

На Covid-19 захворіли чотири медики Костопільської ЦРЛ (2 середній молодший персонал, 2 молодші медсестри). Стан усіх задовільний, вони знаходяться на самоізоляції вдома. Костопільська ЦРЛ є закладом першої хвилі, тому ризики інфікування персоналу тут дещо вищі, аніж в інших закладах. Загалом в області зафіксовано 285 випадків захворювання медиків на Covid-19. Це: 67 лікарів, 127 середніх молодших працівників, 10 працівників інших спеціальностей (фармацевти, біологи).  Це середній показник по Україні.

2
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: