До 4 років в'язниці за хуліганство: на Березнівщині побили подружжя у них вдома та втекли

До 4 років в'язниці за хуліганство: на Березнівщині побили подружжя у них вдома та втекли
0
До 4 років в'язниці за хуліганство: на Березнівщині побили подружжя у них вдома та втекли

Березнівські поліцейські викрили зловмисників, через хуліганські дії яких постраждало подружжя. У результаті проведених розшукових заходів оперативники Березнівського відділення поліції встановили особи чоловіків, які спричинили бійку та завдали тілесні ушкодження подружжю із села Орлівка.

Близько 21.30 18 лютого у двері будинку 37-річного жителя Орлівки постукали двоє невідомих. Відчинивши двері, чоловіки з порогу штовхнули господаря та намагалися його витягнути на вулицю, однак той чинив супротив. Між ними зав’язалася бійка, в результаті якої чоловік отримав легкі тілесні ушкодження. Крім того, забої отримала й 36-річна дружина, яка вийшла на підозрілий шум. Після цього зловмисники покинули помешкання.

У ході проведення першочергових слідчих дій поліцейські вийшли на слід зловмисників, якими виявилися 24-річний місцевий мешканець і 21-річний житель сусіднього села Городище. 

Зі слів молодиків, спонукав їх до такого вчинку нібито наклеп 37-річного чоловіка на їхню адресу. У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за частиною 2 ст. 296 Кримінального кодексу слідчі встановлюють усі обставини події. Обом зловмисникам повідомили про підозру. Вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. Санкція інкримінованої підозрюваним статті  передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення — на строк до чотирьох років.

0
Кримінал # Березне # Орлівка # хулігансвто
Найцікавіші матеріали
Де побачити часткове сонячне затемнення у вересні 2025 року
0
Читати далі
Біля Корця жінка випадково збила водіїв, які перед цим потрапили в ДТП
0
Читати далі
Школи України огородять і додадуть «тривожну кнопку»
0
Читати далі
Біля Рівного автопригода за участі чотирьох автівок
0
Читати далі
Жителя Рівненського району, який застрелив свого знайомого, затримано
0
Читати далі
Верховна рада України внесла зміни до Закону про користуватися транспортом гуманітарних організацій
0
Читати далі
Житель Рівненщини намагався незаконно потрапити до Молдови
0
Читати далі
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі
Рекетирам, які вимагали у рівнянина неіснуючий борг, загрожує до 12 років позбавлення волі
0
Читати далі