У Березнівському районі друга громада перейшла до ПЦУ
0
1644
Рівненські бейсболісти боролися за Кубок Президента Польщі
Шосте місце зайняла рівненська команда "Західний Вогонь" U -12 на 19-му щорічному індор-турнірі з бейсболу за Кубок Президента Польщі.
Віктор Самчук
0
588
Рівненський "Верес" завершив третій тренувальний збір перемогою
Перемогою над "Галичем" завершив третій тренувальний збір рівненський "Верес".
0
674
Станіслав Гончаренко про перемогу "Кардинал-Рівне" у Хмельницьку
"Кардинал Рівне" вчора перервав свою восьмиматчеву безвиграшну серію у матчах чемпіонату Екстра-ліги. У Хмельницькому команда Станіслава Гончаренка перемогла “Сокіл”.
0
523
Рівненські танцюристи із золотом Чемпіонату Києва
У столиці України відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
918
У Дубно мало не згорів автомобіль під час пожежі (ФОТО)
138
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
77
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.