До Рівного прибули організатори Молитовних сніданків у Білому домі

До Рівного прибули організатори Молитовних сніданків у Білому домі
0
186
0
До Рівного прибули організатори Молитовних сніданків у Білому домі

Сьогодні у гостьовій залі Рівненської обласної ради відбувся ІІ "Духовний ранок", який об`єднав представників влади, різних релігійних громад, благодійників за участю гостей зі Сполучених Штатів Америки Дага Бьорлі та Майкла Жовніра. Останні організовують Молитовні Сніданки у Білому Домі. Цього разу темою спілкування став„Молитовний сніданок як інструмент консолідації”.

Духовну зустріч розпочали вітальним словом та спільною молитвою керуючого єпархією УПЦ КП Архієпископа Рівненського та Острозького Іларіона. Після чого слово взяли голова облдержадміністрації Олексій Муляренко та голова обласної ради Олександр Данильчук. Він, зокрема, зазначив, що подібні зустрічі спонукають пригадати головні християнські цінності. «Це те, що усіх нас обєднує, а не роз'єднує. Під час такого спілкування кожен може подякувати за те, що має, навіть за можливість спілкуватися один з одним в такому форматі», - наголосив Олександр Данильчук. Голова ради також висловив сподівання, що такі зустрічі справді будуть традиційними, як це вже є у Сполучених Штатах Америки упродовж багатьох десятиліть.

Думку щодо консолідації навколо важливих християнських цінностей продовжив і Співзасновник Центру Української Діаспори в США, експерт зі зв’язків з Конгресом та Сенатом США Майкл Жовнір. Він також зауважив, що у світі надто багато речей, які роз’єднують. Тому свого часу у США і виник такий формат зустрічей, де впливові люди можуть обмінятися думками, налаштуватися на позитив.

Про те, коли і як виникли молитовні сніданки розповів координатор Національного молитовного сніданку США, президент Фонду з розвитку лідерства Даг Бьорлі. Перший Національний молитовний сніданок відбувся у лютому 1953 року у Вашингтоні. Відтоді щороку тисячі людей – представники влади, релігійні діячі, бізнесмени та благодійники - зустрічаються кожного першого вівторка лютого. Крім того, у США закріпилася традиція, коли по вівторок представники обох палат американського парламенту збираються на спільні зустрічі, а щосереди такі ж зібрання об’єднують американських сенаторів.

Про важливість таких зустрічей мали змогу висловитися усі учасники «Духовного ранку». Також визначилися з темою наступного, який запланований на 6 листопада. Його ведучим буде керуючий Рівненсько-Волинською Єпархією УАПЦ, Єпископ Рівненський і Волинський Гавриїл. Говоритимуть про гідність та свободу в контексті відзначення в Україні Дня гідності та свободи.

0
# Рівне # Рівненська обласна рада # Духовні сніданки # консолідація
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
71
Свято наближається!: У Рівне приїде легендарна вантажівка "Coca-Cola"
0
Читати далі
25
Рівняни стали тренерами збірних України з баскетболу
Рівняни Марина Максимчук та В’ячеслав Ковалевський увійшли до тренерських складів збірних команд України з баскетболу.
0
Читати далі
244
Поліція Рівненщини оголосила в розшук злочинців
0
Читати далі
55
Де завтра у Рівному не буде світла?
0
Читати далі
127
Горбаківська сільська рада уникає тендерів витрачаючи бюджетні кошти?
1
Читати далі
463
У Рівному відбудеться Зимова казка зі Святим Миколаєм
0
Читати далі
162
Викладачі "Острозької академії" отримають ділянки аби оформити власне житло
0
Читати далі
62
На Рівненщині чоловік через ревнощі ледве не зарізав двох односельців
0
Читати далі
360
Музичний сюрприз: у Рівному відбудеться концерт гурту "МЕРІ"
0
Читати далі