ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів

0
1422
0

За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.

Першими пропустивши вже у дебюті матчу-відповіді, малинчани знайшли у собі сили у другому таймі не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед.

Для перемоги та виходу у фіналу гоподарям не вистачило лічених хвилин – гості зуміли відігратися та перевести гру в овертайм.

Урешті-решт, переможець півфіналу визнаичився у післяматчевій лотереї, в котрій пощастило футболістам “Вікторії”.

Проте вихід до півфіналу таких престижних всеукраїнських змагань дозволив команді з Малинська вперше у своїй історії завоювати бронзові нагород Чемпіонату України під егідою ААФУ.

Інформаційна служба ФК "Малинськ"

0
Спорт # Чемпіонат України # ФК Малинськ
Екс-тренер рівненського "Вереса" очолив ФК "Малинськ"
Після завершення останнього матчу першого кола Чемпіонату області, в якому ФК “Малинськ” у гостях переконливо переграв ФК “Садове” з рахунком 5:2, керівництво клубу представило гравцям нового головного тренера.
0
411
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
278
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
405
ФК "Малинськ" запрошує вболівальників
Команда "Малинськ" запрошує глядачів на матч-відповідь 1/2 фіналу Чемпіонату України серед аматорських команд 2018/19 проти "Вікторія" (Миколаївка).
0
271
Веслувальники Рівненщини готуються до Таїланду
Києв приймав Чемпіонат Федерації України з веслування на човнах "Дракон" у класі "аутригер".
0
340
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.