Рівненські пауерліфтери найсильніші в Україні

0
  • Рівненські пауерліфтери найсильніші в Україні
4 серпня 2019 року у Дніпрі спортсмени змагались за останні чотири комплекти нагород Чемпіонату України з пара пауерліфтингу.
Спортсмени Рівненського регіонального центру «Інваспорт» своїми виступами на помості встановленому на сцені Дніпровської академії музики ім М. Глінки написали ще одну сторінку славетної історії спортивної Рівненщини.
Чотири атлети – чотири медалі!, - такий результат виступів наших козаків у другий змагальний день Чемпіонату України з пара пауерліфтингу-2019.

Чемпіонське звання виборов Олександр Багнюк (вагова категорія до 107 кг, жим 181 кг, м. Рівне, тренери ЗТУ Андрій Демчук, ЗТУ Вадим Полюхович).

Срібні нагороди здобули:
Кожушко Сергій (вагова категорія до 88 кг, жим 151 кг, м. Рівне, тренери ЗТУ Андрій Демчук, ЗТУ Вадим Полюхович),

Клімов Микола (вагова категорія до 97 кг, жим 125 кг, м. Березне, тренер Володимир Сударіков),
Сікальський Андрій (вагова категорія понад 107 кг, жим 145 кг, тренери ЗТУ Андрій Демчук, ЗТУ Вадим Полюхович).

Сергію Кожушку виступ у Дніпрі запам’ятається не тільки медальним здобутком, а ще і виконанням нормативу майстра спорту України.

У абсолютній першості серед чоловіків бронзовим призером став рівнянин Олександр Багнюк.

За підсумками командної боротьби на національному чемпіонаті з пара пауерліфтингу найсильнішою в Україні визнана Рівненська область – 129 балів. На другому місці фінішувала команда Запорізької області – 123 бала. Третє місце у пауерліфтерів Донецької області – 117 балів.
0
Спорт # Інваспорт Рівне # Чемпіонат України # пауерліфтінг
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
3073
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
1509
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
1344
Веслувальники Рівненщини готуються до Таїланду
Києв приймав Чемпіонат Федерації України з веслування на човнах "Дракон" у класі "аутригер".