ФОТОФАКТ. Рівненські легкоатлети здобули срібло Чемпіонату України

454
0
  • ФОТОФАКТ. Рівненські легкоатлети здобули срібло Чемпіонату України

В Ужгороді проходить Чемпіонат України з естафетного бігу.

І на дистанції 4 по 40 метрів срібні медалі вибороли наші Роман Долгушин, Дмитро Романюк, Ярослав Голуб, Микола Станіславський.

Також серед юніорів друге місце виграли Владислав Новак, Віктор Осташевський, Олександр Чернявка, Олексій Годунко.

0
Спорт # легка атлетика # Ужгород # ЧемпіонатУкраїни,
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
1596
Легкоатлетка з Рівненщини здобула золото в Румунії
Чергову перемогу здобула легкоатлетка з Костопільщини. Світлана Жульжик здобула перемогу на Міжнародній матчевій зустрічі Кіпр-Румунія-Ізраїль-Україна.
0
485
Легкоатлети Рівненщини "наметали" медалей на Чемпіонаті України
15-17 лютого в Мукачево відбувся зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків.
0
800
Рівненські легкоатлети "набігали" золото Чемпіонату України
У Сумах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші .
0
448
Рівненські легкоатлети завоювали у столиці 11 медалей (ФОТО)
21-22 грудня у місті Київ відбулись всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла, де змагались юні освітянські спортсмени у манежі ШВМС міста Київ.
0
505
Рівнянка Ольга Котовська "набігала" в Тайланді кубок (ФОТО)
У неділю в Таїланді завершився півмарафон "Bang Saen 21". Вдало показала себе і рівненська легкоатлетка Ольга Котовська.
0
79
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
158
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
85
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.