0
521
0
  • Гравчині БК "Рівне" перемогли у Франції

Україна двома складами виступила на турнірі з баскетболу 3х3 Open Plus de Fécamp у французькому Фекані.

У змаганнях брали участь другий склад національної збірної та команда U-23.

За національну команду грала гравчиня БК "Рівне" Людмила Спиридонова. Її колега по команді Наталія Смалюк зіграла за збірну U-23.

Національна збірна на груповому етапі перемогла французькі Lame Team (8:2) та No Name Team (10:5).

Збірна U-23 на цьому етапі здолала також місцеві Team Madilo (11:8) та Team TEMM (14:4).

У чвертьфіналі національна збірна перемогла Team CSG (13:5), а команда U-23 повторно здолала Team Madilo (11:3).

Уже в півфіналі наші команди зійшлися між собою. Перемогла молодша команда U-23 – 11:8. У фіналі українки поступилися місцевій YouToo3 – 3:9.

У підсумку команда U-23 фінішувала другою, а національна збірна – третьою.

Інформаційна служба ФБУ

0
Спорт # БК РІвне # баскетбол національна збірна
22 червня в Броварах відбувся один із відбіркових турнірів чемпіонату України УСЛ 3х3 "Street Sparta Champions".
0
235
БК “Рівне” запрошує разом відсвяткувати срібні медалі Чемпіонату України у центрі міста
Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує всіх на урочисте святкування з нагоди успішного завершення сезону 2018-2019 років та здобуттям срібних медалей чоловічої Вищої ліги. Дійство відбудеться у четвер 30 травня на Майдані Короленка біля ТРЦ “Злата Плаза”. По
0
639
БК "Рівне" здобув срібні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
У Чемпіонаті України серед чоловічих команд Вищої ліги визначився новий чемпіон. СК "Прометей" з Кам’янського і в третьому матчі фінальної серії плей-оф переміг БК "Рівне".
0
466
БК "Рівне" зазнав другої поразки у фінальній серії Чемпіонату України
У Кам'янському завершився другий матч фінальної серії Вищої ліги з баскетболу серед чоловіків. Фаворит змагань, місцевий СК "Прометей" знову став сильнішим за БК "Рівне".
0
519
БК "Рівне" програв перший матч фінальної серії Чемпіонату України
Перший матч фінальної серії до трьох перемог Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу проти СК "Прометей" чоловіча команда БК "Рівне" не може занести собі до активу. Поразка 88:55.
0
343
БК "Рівне" вийшов у фінал Чемпіонату України
Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” забезпечила собі щонайменше срібні медалі Чемпіонату України у Вищій лізі та стала першим фіналістом змагань.
0
49
Зловмисника на Рівненщині судитимуть за незаконне заволодіння коштами державного бюджету
0
92
У Дубно відбудеться фестиваль «Тарас Бульба 2019»
0
62
26 червня у Рівному - Міжнародний турнір зі спідвею
0
150
Вночі на Дубенщині горів автомобіль (ФОТО)
0
155
На Рівненщині загорілося сміттєзвалище(ФОТО)
0
480
Вже відомо хто буде виконувати тимчасові обов’язки голови Рівненської ОДА
0
141
У Рівному найсильніші пожежники-рятувальники (ФОТО)
Вчора перед офіцерським складом обласного управління ДСНС Рівненщини привітали збірну команду Головного управління "Рівне - 112".
0
1993
На Рівненщині загинув водій
0
391
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.