Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи

0
372
0

Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є,  Македонія одразу у двох категоріях!

З показником рейтингу ефективності у 29 балів наша співвітчизниця знаходиться на першій позиції та випереджає шведку Елсніц на 1 пункт. Також перше місце у Влади і за набраними очками: 25 балів українки у матчі проти Люксембургу стали кращим показником першого ігрового дня. Друга сходинка все у тієї ж шведки Елсніц - 23 бали.

Варто також відзначити ще одну гравчиню збірної - Мирославу Топчій. Вона займає третю сходинку за зібраними підбираннями - 11. Вище неї розташувалися представниці Великої Британії - 13, та Данії - 12.

Інформаційна служба ФБУ

0
Спорт # Чемпіонат Європи # Баскетбол Рівне # БК РІвне # Влада Кіба
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
305
Рівненські баскетболістки підкорили Одесу (ФОТО)
Червень Одесі традиційно не тільки пора для відпочинку, але і час жарких баскетбольних баталій в стінах СДЮСШОР імені Бориса Литвака. У 24-й раз в південній Пальмірі відбувся турнір пам'яті Заслуженого тренера України Йосипа Яковича Кесельмана, який відда
0
180
Рівненські легкоатлети їдуть на Чемпіонат Європи
Виконавчий комітет ФЛАУ затвержив склад збірної України, яка 11-14 липня в Євле (Швеція) візьме участь в молодіжному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
223
У Рівному визначили найбаскетбольнішу сім’ю
Дев’ять команд взяли участь у турнірі з баскетболу 3х3 серед сімей, який за останні роки став вже традиційним у Рівному. Вперше змагання відбулися на чудовому сучасному баскетбольному майданчику, який нещодавно відкрили у рівненському Парку Шевченка.
0
199
У Рівному відбудеться баскетбольний турнір серед сімей
Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх шанувальників нашої улюбленої гри разом провести час та взяти участь в турнірі з Баскетболу 3х3 серед молодих сімей. Змагання відбудуться на новозбудованому супер-майданчику у Парку імені Тараса Шевченка у неділю 3
0
689
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.
0
323
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
914
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
448
У рівненського "Вереса" нова форма (ВІДЕО)
Технічним партнером народного клубу "Верес" у новому сезоні буде всесвітньовідомий бренд спортивного одягу та екіпірування - компанія Nike. Відтепер у офіційних матчах чемпіонату України з футболу та Кубку України рівняни виступатимуть у ігровій формі від
0
164
У Рівному пенсіонер мало не згорів у власній квартирі
0
177
Станіслав Гончаренко про підготовку "Кардинал-Рівне" до нового сезону
Головний тренер «Кардинала-Рівне» Станіслав Гончаренко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про план підготовки команди до нового сезону, новачків, а також – про причини прощання із гравцями, які залишили табір рівнян цього літа.
0
3864
На Здолбунівщині батько втопився разом з сином
0
468
Рівненський "Верес" переміг "Карпати" у контрольному матчі
Рівненський "Верес" здобув вольову перемогу над командою УПЛ - львівськими "Карпатами". Програючи по ходу матчу - 0:1, рівняни обіграли господарів поля завдяки голам Михайла Шестакова та Дмитра Ховбоші!