Хто з нардепів Рівненщини не хоче визнавати ЛНР та ДНР окупантами та терористами?

Хто з нардепів Рівненщини не хоче визнавати ЛНР та ДНР окупантами та терористами?
0
3226
2
Хто з нардепів Рівненщини не хоче визнавати ЛНР та ДНР окупантами та терористами?

Народні депутати України під час розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу не підтримали рішення про визнання так званих Донецької і Луганської народних республік терористичними організаціями.

Варто зазначити, що під час голосування за поправки до проекту закону тільки 76 народних обранців підтримали пропозицію Оксани Корчинської назвати “ЛДНР” терористами. У тексті поправки йшлося про те, що представники “ЛНР” і “ДНР”, які здійснюють управління на окупованих територіях України, визнаються терористичними організаціями.

Нагадаємо, у вівторок, 16 січня, Верховна Рада України зібралася на перше пленарне засідання в поточному році. На порядку денному парламенту заплановано розгляд проекту закону “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях”.

На офіційному сайтв Верховної Ради з’явився поіменний СПИСОК голосування за дану поправку

Зокрема, нардеп від Півночі Рівненщини Василь Яніцький з «Блоку Петра Порошенка» не голосував, його однопартієць екс-голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук – утримався. Не голосували також Юрій Вознюк та Вадим Сидорчук із «Народного Фронту» і радикал з «активною громадянською позицією» Андрій Лозовой. «За» віддали свої голоси лише два народних депутати від Рівненської області позафракційний Олег Осуховський та колишній міський голова Сарн Сергій Євтушок із «Батьківщини».

2
i-серфінг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: