Рівненський "Кардинал" вийшов в чвертьфінал Кубку України
«Кардинал-Рівне» - у чвертьфіналі Кубка України з футзалу.
Віктор Самчук
0
219
БАСКЕТБОЛ. Вища ліга. КПЗО “ДОС-ДЮСШ ДОР” - БК "Рівне". Перший матч. Початок трансляції о 17.00
Сьогодні, у суботу 20 січня у Спорткомплексі “ДЮСШ-4” БК “Рівне” відкриває друге коло першого етапу вищої ліги Чемпіонату України
0
567
ФОТОФАКТ. Лучник Рівненщини із бронзою Чемпіонату України
Лучник Рівненщини Антон Комар на Чемпіонаті України зі стрільби з лука виборов бронзову нагороду змагань.
0
177
Рівнянка виграла золото Зимового Чемпіонату України з кульової стрільби
19 січня на Зимовому Чемпіонаті України зі стрільби кульової відбувся фінал у пневматичній вправі ПП-3 стрільбі з пістолета серед жінок.
1456
Новий рівень розваг у Рівному. «Emotional Mafia»
294
Хто з нардепів Рівненщини не хоче визнавати ЛНР та ДНР окупантами та терористами?
Люкшин Юлія
0
2920
64
Новий тренер рівненського "Кардиналу" про найближчі перспективи команди
Завоювавши третє місце на Міжнародному товариському турнірі на призи Заслуженого тренера України Валерія Водяна, «Кардинал-Рівне» повернувся з Одеси до Рівного.
0
79
Рівняни треті в першому турі спідвейної Ліги "Speedway Friendship Cup"
Рівненські гонщики стартували в 1 етапі Міжнародної Ліги Спідвею "Speedway Friendship Cup" в угорському Надьхалаші.
0
58
"Рівненська" баскетбольна збірна України премогла Албанію
Жіноча кадетська збірна України перемогла команду Албанії в третьому матчі групового етапу Чемпіонату Європи в Подгориці в Чорногорії.