Приніс "викуп" поліцейському а може опинитись за гратами

Приніс
0
  • Приніс "викуп" поліцейському а може опинитись за гратами
  • Приніс "викуп" поліцейському а може опинитись за гратами

В ОСТРОЗІ ПОЛІЦІЯ ПІСЛЯ ТРИВАЛОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЗУПИНИЛА АВТОМОБІЛЬ, ЯКИЙ МЧАВСЯ НА ШАЛЕНІЙ ШВИДКОСТІ, А ВИМОГУ ЗУПИНИТИСЯ ВОДІЙ ПРОІГНОРУВАВ. КРІМ ТОГО ПАРУБОК ДОКУМЕНТІВ НЕ ПРЕД’ЯВИВ ТА ВИЯВИВ ЗЛІСНУ НЕПОКОРУ ПРАВООХОРОНЦЯМ. ЗГОДОМ З’ЯВИВСЯ ДО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ДОМОВЛЯТИСЯ ПРО НАДАННЯ ХАБАРА ЗА ПОВЕРНЕННЯ ВИЛУЧЕНОЇ АВТІВКИ.

Працівники патрульної поліції на одній з автодоріг Острога побачили автомобіль, який рухався з явним перевищенням швидкості. На вимогу поліцейських зупинитися водій лише додав газу. Порушника правоохоронці наздогнали. Належних документів для права керування він не надав, натомість накинувся на інспекторів з образами та агресією. Цю подію належним чином було задокументовано. На 22-річного мешканця області склали адміністративні проколи. Його автомобіль «Opel Vektra» на польській реєстрації вилучили і помістили на територію відділу поліції.

Наступного дня молодик прийшов до начальника і зухвало заявив, що машину треба повернути, зрозуміло - за «викуп». Наступного разу пообіцяв прийти з «потрібною» сумою.

Посадовець поліції про такий «візит» відразу повідомив працівників Рівненського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. За матеріалами ВБ слідчим відділенням Острозького ВП за фактом пропозиції неправомірної вигоди було розпочато кримінальне провадження – ч.3 ст.369 КК України.

Впевнений, що за гроші може вирішити всі свої питання, нахабний молодик знову з’явився до очільника відділу поліції і з насмішкою поклав на стіл 1000 гривень, у якості  хабара. На цьому зустріч і закінчилася – на місці події фігуранта затримали оперативники внутрішньої безпеки НПУ та працівниками поліції Рівненщини.

Наразі слідчими готуються матеріали щодо оголошення хабародавцю підозри у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке – від 4 до 8 років позбавлення волі.

0
Кримінал # хабарник # водій-порушник # патрульна поліція Рівного
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили організовану групу, учасники якої продавали фальсифікат
0
Читати далі
Зниклого поліцейського, який украв гроші із сейфу, затримали на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який вдарив ножем батька
0
Читати далі
Вараський підприємець, який утеплював фасад, заволодів грошовими коштами в сумі 409 тис. грн
0
Читати далі
Українцям радять заздалегідь подбати про теплий притулок взимку
0
Читати далі
На Рівненщині розглядають впровадження польських технологій очищення енергообладнання
0
Читати далі
У Рівному двоє жінок отруїлися чадним газом
0
Читати далі
У Рівному чоловік «замінував» Кінопалац
0
Читати далі