Рівненські волейболістки здобули срібло чемпіонату України

0
  • Рівненські волейболістки здобули срібло чемпіонату України

З 10 по 16 березня 2019 року на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Святошин» м. Київ, відбувся чемпіонат України U19 з волейболу серед дівчат з вадами слуху.
В змаганнях взяли участь 7 команд, які були поділені на дві підгрупи, де зіграли по колу одна з одною. Наші спортсменки впевнено долали суперників, що дало їм можливість закінчити перший етап змагань не переможеними. У півфіналі наша команда зустрілася з командою Житомирської області, здобувши перемогу з рахунком 3:1.
Фінальну гру команда провела зі збірною Тернопільської області, яку у першому етапі змагань здолала з рахунком 3:2. Нажаль у фінальній частині змагань наші спортсменки поступилися з рахунком 1:3.
У підсумку, команда Рівненської області стала срібним призером чемпіонату України. Чемпіонами стала команда Тернопільської області, бронзові нагороди отримали гравці Закарпатської області
Рівненську область представляла команда Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів у складі:

Кліщук Мар’яна.

Підготовку команди до змагань здійснював тренер-викладач І категорії Шевчук Олександр Васильович.

Кращим гравцем команди Рівненської області, за підсумками чемпіонату, було названо Юглічек Анжеліку, ученицю Острозької спеціальної школи-інтернату. Крім того, до складу збірної команди України включено спортсменів Юглічек Анжеліку та Кірину Людмилу.