"Капітошка" змушує рівненський ресторан "розоритись" більше як на 37 тис гривень

0
833
0
"Капітошка" змушує рівненський ресторан "розоритись" більше як на 37 тис гривень

Популярний ресторан "Jazz & Blues" протиправно використовував "Капітошку", для дитячого салату.  Тепер Рівненський міський суд зобов'язав виплатити правовласнику понад 38 000 грн. компенсації та судових витрат. Судове рішення прокоментував Патентний повірений України Юрій ТРАЧУК, який разом із Наталія Калініченко представляли інтереси "мами Капітошки" Наталії Гузєєвої.

- За час розгляду справи встановлено, що Відповідачем було допущено порушення виключного майнового права позивачки у спосіб відтворення та розповсюдження оригінальної назви твору «Капітошка», зокрема і у дитячому меню (салат «Капітошка») бар ресторану «Jazz&Blues», та супровідних до цього документах та програмі." Цікаво, що порушник не визнавав ані наявності авторських прав у Н.Гузєєвої, ні факту використання імені твору "Капітошка" у своєму меню.

Суд постановив, стягнути з підприємця компенсацію за порушення майнових авторських прав у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, а саме 37230 гривень. А також ще 640 грн судового збору.

До речі, це вже не перший подібний позов пані Гузєєвої. В 2015 році Печерський суд м. Києва захистив авторські права письменниці, та присудив виплатити їй компенсацію в сумі 150000 грн. Справа стосувалася використання зображення “Капітошки” на надувних батутах.

 
0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: