Керівник Української асоціації футболу нагородив президента ФК «ОДЕК»

Керівник Української асоціації футболу нагородив президента ФК «ОДЕК»
0
222
0
Керівник Української асоціації футболу нагородив президента ФК «ОДЕК»

Президент Футбольного клубу «ОДЕК» Мирон Чернецький нагороджений медаллю «За заслуги». Почесну відзнаку Української асоціації футболу вручив особисто її Президент Андрій Павелко, у столиці під час Звітно-виборчої конференції Асоціації аматорського футболу України.

Футбольний клуб «ОДЕК» від часу створення у 2001 році є найтитулованішим аматорським клубом Рівненщини. Від свого першого сезону і до сьогодні, команда жодного разу не залишалася без медалей обласних змагань, одинадцять разів ставши чемпіоном, тричі срібним та стільки ж бронзовим призером Чемпіонату. Шістнадцять разів «ОДЕК» грав у фіналі Кубку області, і одинадцять цих матчів завершувались переможно для оржівців. Шість разів, починаючи з 2011 року, команда завойовувала Суперкубок Рівненщини.

«ОДЕК» є постійним учасником всеукраїнських змагань. В Чемпіонаті України серед аматорів, команду без перебільшення сміливо називають «старожилом». Починаючи з 2004 року оржівці постійно, не лише беруть участь в цьому турнірі, але й регулярно боряться за найвищі нагороди. Зокрема, на сьогоднішній день в досягненнях клубу є чемпіонство 2013 року, а також сім бронзових нагород різних років. У Кубку України серед аматорів «ОДЕК» двічі діставався фіналу, але цей трофей поки так і залишається недосяжним для команди.

 

Інформаційна служба ФК «ОДЕК» (Оржів)

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: