Коли рівненські школярі підуть на літні канікули

Коли рівненські школярі підуть на літні канікули
0
3202
0
Коли рівненські школярі підуть на літні канікули

Відсьогодні учні рівненських шкіл відновили навчання після весняних канікул, однак до завершення навчального року залишилось не так і багато. Коли ж у місті розпочнуться канікули влітку?

«Загалом, тривалість навчального року має становити 175 днів. У зв’язку з тим, що у школах Рівного осінні та зимові канікули продовжували на тиждень, а весняні змістилися у датах, тому навчальний процес збився. Тож управління освіти рекомендувало керівникам закладів загальної середньої освіти завершити освітній процес 4 червня 2021», – прокоментував начальник управління освіти Рівненської міської ради Богдан Турович.

Профільне управління рекомендувало керівникам навчальних закладів провести свято «Останнього дзвоника», використовуючи активні форми роботи (майстер-клас, міні-квест, онлайн-зустріч, воркшоп, спілкування у «зелених зонах») з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. У рамках власної автономії кожен заклад сам буде визначатися з датою проведення свята «Останнього дзвоника».

Зазначимо, що рішення про закінчення навчального року ухвалюють на педагогічних радах навчальних закладів, тому деякі школи можуть закінчити навчальний рік і раніше.

Нагадуємо, що у зв’язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, учні 11 класів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації, зберігаючи за собою право пройти її за власним бажанням у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Не звільняються від проходження ЗНО випускники, які планують вступити до закладів вищої освіти у 2021 році. Учні, які претендують на нагородження золотою або срібною медалями та звільнені від проходження ДПА Законом, мають право на отримання таких медалей без проходження ДПА.

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
81
Вакцинація чи реанімація? На Рівненщині – майже 600 важких хворих на COVID-19
0
Читати далі
21
У Вараському районі під колеса мотоцикла потрапила дитина
0
Читати далі
19
В МОЗ розповіли, кому буде потрібна третя додаткова доза вакцини від COVID-19
0
Читати далі
70
На Рівненщині СБУ викрила «схему» хабарництва у військоматі
0
Читати далі
60
Золоту та срібну медалі вибороли рівненські спортсмени на Всеукраїнських змаганнях
0
Читати далі
206
У Рівненському районі під потягом загинула жінка
0
Читати далі
516
Відзавтра Рівне – в «червоній»: які обмеження діятимуть
0
Читати далі
1250
Завтра знеструмлять частину Рівного та низку сіл в районі
0
Читати далі
194
На Рівненщину повернулися нічні морози
0
Читати далі