Кожен другий житель Рівненщини отримує субсидію

Кожен другий житель Рівненщини отримує субсидію
0
113
0
Кожен другий житель Рівненщини отримує субсидію

Незважаючи на те, що 54 % споживачів газу в Рівненській області вже отримали субсидію на новий опалювальний сезон, борги населення за газ перед ТОВ «Рівнегаз Збут» з початком опалювального сезону знов почали зростати і на початок листопада становлять 95 млн грн.

Заборгованість за газ мешканців Рівненської області станом на 1 листопада 2017 року сягнула майже 95 млн грн. Це при тому, що вже 54 % споживачів газу в Рівненській області вже отримали субсидію на новий опалювальний сезон.

«Незважаючи на отримання споживачами субсидій станом на початок опалювального сезону, суми заборгованостей все ж  ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів регіону. Адже через відсутність коштів ТОВ «Рівнегаз Збут» не може своєчасно розрахуватись з державним постачальником – НАК «Нафтогаз України» за отриманий  природний газ та оперативно замовити необхідні обсяги для подальшого забезпечення газом споживачів», – повідомив директор «Рівнегаз Збуту» Леонід Кошельник.

У  зв'язку з ситуацією що склалася,  ТОВ «Рівнегаз Збут» проводить системну роботу із боржниками, зокрема скеровуються позовні заяви до суду та проводиться відключення злісних неплатників. Адже згідно із чинним законодавством, якщо накопичені борги не погашаються, компанія зобов'язана припинити газопостачання споживачу.

ТОВ «Рівнегаз Збут» звертає увагу споживачів, які на даний момент мають складне фінансове становище, що вони можуть звернутися до органів соціального захисту населення та отримати  допомогу від держави у вигляді субсидії.

До того ж, з 1 травня 2017 року за наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у споживача житлова субсидія на наступний період не призначатиметься. Згідно з постановою №300 від 26 квітня, в разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг житлово-комунальних послуг субсидія на наступний термін не призначається.

Упродовж 10 місяців 2017 року через системні несплати були припинені постачання 529 абонентів, за якими облікувалис я борги на загальну суму більше  4 347,07 тис. грн. В «Рівнегаз Збуті» зазначають, що якби споживачі вчасно звернулися до компанії із заявою про реструктуризацію боргу, відключення газу можна було б уникнути.

 У ТОВ «Рівнегаз Збут» наголошують, що відключення застосовується, як крайній захід впливу на боржника.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
30
Лісівники насадили по 45 дерев на кожного жителя Рівненщини
0
Читати далі
58
На Рівненщині конкурс "Чарівна красуня Полісся" набирає обертів
0
Читати далі
200
Топ 10 горе-водіїв Рівненщини [РЕЙТИНГ-продовження]
0
Читати далі
60
У Костополі розцвіли японські сливи Піссарді
0
Читати далі
1377
Незамінний: головним лікарем скандального Рівненського онкодиспансеру одноголосно знову обрали Максим'яка
0
Читати далі
37
Улюбена "Школа" запрошує на зустріч
0
Читати далі
54
Рівненські волонтери пригнали авто "на бляхах", щоб допомогти стомАТОлогам
0
Читати далі
187
На Млинівщині у пологовому відділенні видали 200-те свідоцтво про народження дитини
0
Читати далі
242
Один мотоцикліст збив дівчину, інший врізався в дерево: два смертельних ДТП на Рівненщині
0
Читати далі