Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня

Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня
0
1420
0
Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня

Команда лікарів під керівництвом завідувача централізованого відділення автоматизованої лабораторної діагностики Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Олександра Кректуна підтвердила свій високий професійний рівень на міжнародному рівні.

Сьогодні з Іспанії отримали сертифікат програми PREVECAL від міжнародної компанії  BioSystems.  Документ підтверджує проходження  лабораторією діагностичного центру серйозної зовнішньої оцінки якості, яка підтверджує надійність результатів  досліджень.

Компанія BioSystems визначає якість і надійність як найважливіші аспекти своєї роботи, розуміючи, що в медичній сфері ці слова еквівалентні поняттям здоров'я, а в деяких випадках і життя пацієнта. Якість -  не тільки в надійній і стабільній роботі приладів і реагентів, а й у постійній підтримці систем внутрішнього і зовнішнього контролю якості. Учасниками програми PREVECAL  є  більше 3500 лабораторій з 31 країни світу.

- Одним з головних чинників перевірки за системою  PREVECAL  - є об’єктивність, учасники перевірки жодним чином не можуть вплинути на результати  контролю, а сама перевірка відбувається за багатьма напрямками. Це гарантує учасникам і власниками сертифікату якості програми PREVECAL впевненість високій точності, вірності та достовірності отриманих результатів.   Пишаюся! - наголосив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик.

Нагадаємо, що раніше, рівень якості досліджень ліболаторії Рівненського діагностичного центру було підтверджено на державному рівні та нагаороджена сертифікатами. Зокрема лаболаторія діагностичного центру пройшла програму перевірки професійного рівня "Клінічна біохімія у клінічній лаболаторній діагностиці", "Гематологія - автоматичний підрахунок клітин крові", "Вірусні гепатити та ВІЛ", "Сеча. Загальний аналіз". 

Про це повідомляє прес-служба Ріненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

 

0
Суспільство # Рівне # Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука # отримав # сертифікат # міжнародного рівня # підтвердження якості досліджень лаболаторії
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
113
Керівник Рівненського лабораторного центру розповів, як достроково припинити самоізоляцію
0
Читати далі
58
Голова Рівненської ОДА відзвітував про роботу адміністрації за липень
0
Читати далі
198
В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту
0
Читати далі
328
Відсьогодні потяги зупинятимуться і в «червоній зоні»
0
Читати далі
235
Біля Рівного вилучили дві тонни незаконного спирту
0
Читати далі
1138
Друга хвиля Covid-19 в Україні: коли чекати та що буде
0
Читати далі
104
Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»
0
Читати далі
79
Мінсоцполітики пояснило, як отримати гроші замість бебі-боксів
0
Читати далі
54
Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС
0
Читати далі