Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня

Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня
0
838
0
Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня

Команда лікарів під керівництвом завідувача централізованого відділення автоматизованої лабораторної діагностики Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Олександра Кректуна підтвердила свій високий професійний рівень на міжнародному рівні.

Сьогодні з Іспанії отримали сертифікат програми PREVECAL від міжнародної компанії  BioSystems.  Документ підтверджує проходження  лабораторією діагностичного центру серйозної зовнішньої оцінки якості, яка підтверджує надійність результатів  досліджень.

Компанія BioSystems визначає якість і надійність як найважливіші аспекти своєї роботи, розуміючи, що в медичній сфері ці слова еквівалентні поняттям здоров'я, а в деяких випадках і життя пацієнта. Якість -  не тільки в надійній і стабільній роботі приладів і реагентів, а й у постійній підтримці систем внутрішнього і зовнішнього контролю якості. Учасниками програми PREVECAL  є  більше 3500 лабораторій з 31 країни світу.

- Одним з головних чинників перевірки за системою  PREVECAL  - є об’єктивність, учасники перевірки жодним чином не можуть вплинути на результати  контролю, а сама перевірка відбувається за багатьма напрямками. Це гарантує учасникам і власниками сертифікату якості програми PREVECAL впевненість високій точності, вірності та достовірності отриманих результатів.   Пишаюся! - наголосив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик.

Нагадаємо, що раніше, рівень якості досліджень ліболаторії Рівненського діагностичного центру було підтверджено на державному рівні та нагаороджена сертифікатами. Зокрема лаболаторія діагностичного центру пройшла програму перевірки професійного рівня "Клінічна біохімія у клінічній лаболаторній діагностиці", "Гематологія - автоматичний підрахунок клітин крові", "Вірусні гепатити та ВІЛ", "Сеча. Загальний аналіз". 

Про це повідомляє прес-служба Ріненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

 

0
Здоров'я # Рівне # Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука # отримав # сертифікат # міжнародного рівня # підтвердження якості досліджень лаболаторії
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
529
Незаконні АЗС викрили поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
143
У Рівному рятувати немовлят тепер буде легше
0
Читати далі
189
У Рівному ДТП: двоє постраждалих (ФОТО)
0
Читати далі
51
На Рівненщині стартує восьмий сезон "Розминки від чемпіона"
З початком навчального року стартував вже досить популярний на Рівненщині спортивно-масовий захід «Розминки від чемпіона». Восьмий сезон поспіль наші кращі спортсмени, подорожуючи усіма куточками області, відвідують освітні заклади та знайомлять підроста
0
Читати далі
456
«Прозорро» не указ: Чому Рівнеоблрада перешкоджає інвестору?
0
Читати далі
80
Жіноча команда БК "Рівне" в сезоні стартувала з поразки
Новий сезон у Жіночій баскетбольній Суперлізі розпочався матчем "Київ-Баскет" - "Рівне-ОШВСМ". Господаркам протистояння не без проблем вдалося взяти гору.
0
Читати далі
700
У Рівному ганяють маунтенбайкери (ВІДЕО)
У Рівному на пагорбі Слави їздить понад сотня велосипедистів, які приїхали взяти участь у Чемпіонаті України з маунтенбайку.
0
Читати далі
236
Грошові винагороди отримали найрозумніші школярі Рівненщини (ФОТО)
0
Читати далі
105
На Сарненщині через пожежу мало не вибухнув гараж (ФОТО)
0
Читати далі