Пошук

У Рівному стартував Міжнародний боксерський турнір
Сьогодні, 21 березня о 17.00 у Рівному стартував вже традиційний, 5 боксерський турнір пам'яті Павла Павловича Дмитрієва.
554
Лабораторія ія Рівненського діагностичного отримала сертифікат міжнародного рівня
0
831
Рівненський "Верес" зіграє спаринг з оржівським "ОДЕКом"
Сьогодні, 21-го березня, рівненський "Верес" розпочав заключний цикл підготовки до старту у весняній частині чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги. До матчу проти "Черкащини-Академії", який запланований на 6-те квітня, рівняни готуватимуть
2390
"Ліфтове протистояння": керівник "АРМ-ЕКО" пояснив чому зупинилась частина ліфтів у Рівному
vse.rv.ua
0
980
Рівненські рятувальники влаштували свято для сонячних діток (ВІДЕО)
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
174
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
89
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.