Легкоатлети Рівненщини із медалями Чемпіонату України

1
  • Легкоатлети Рівненщини із медалями Чемпіонату України

13-15 червня у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодші), в якому взяли участь близько 700 юних атлетів.

За підсумками триденної боротьби команда Рівненської області посіла 8 загальнокомандне місце .

Серед команд ДЮСШ з Рівненської області заявилась одна команда - і це команда Рівненської ОКДЮСШ «Авангард», яка посіла 10 загальнокомандне місце , а серед команд СДЮСШОР - команда Рівненської ОСДЮСШОР стала 13.

Варто відмітити переможців та призерів змагань. Марія  Козлюк з бігу на 1500 метрів та 3000 метрів була першою. Юлія Уніч дистанції 800 метрів взяла золото та на дистанції 400 із бронзою. Дмитро Остапчук наметам спис на бронзову медаль. Валерія Гуріна на дистанції 100 метрів з бар’єрами - перша. Олександр Бондар на 200 метрів був третій та Єгор Миколаєнко 400 метрах -третій.

Інформаційна служба ФЛАРО

1
Спорт # Колісп # Кропивницький # легка атлетика Рівне
Виконавчий комітет ФЛАУ затвержив склад збірної України, яка 11-14 липня в Євле (Швеція) візьме участь в молодіжному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
2001
Легкоатлетка Рівненщини здобула дві Міжнародних медалі
В Києві відбулась Міжнародна матчева зустріч юнацьких збірних команд України- Румунії- Туреччини-Білорусі-Польщі.
0
1657
Рівнянка із бронзою Чемпіонату України
Рівненська легкоатлетка Ольга Котовська здобула бронзу Чемпіонату України з легкої атлетики.
0
1955
Рівненські легкоатлети на Чемпіонаті України з перемогами
18-19 травня 2019 року у Ужгороді на оновновленій арені міського стадіону "Авангард" відбувся Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків.
0
1635
Костопільські борці здобули бронзу Чемпіонату України
З 4 по 7 квітня у місті Харків відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. Участь в ньому взяли близько 240 учасників з 20 областей України, серед яких і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.
0
1692
Рівненські легкоатлети із золотом Чемпіонату України
У Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2004 та молодших.