"Лікарня чи торговий центр" - депутати Рівнеоблради незадоволені використанням приміщень обласної лікарні

0
6736
1

"Шанхай" "торговий центр" "гардеробу не видно" - саме такі фрази лунали від депутатів обласної ради на одній із комісій. Всі вони стосуються...Рівненської обласної клінічної лікарні. І здається, нічого в тому поганого, адже кошти від оренди частково надходять до обласної казни. Та скільки ж вартує підприємцям місце з величезним потоком клієнтів - розбирались "ВСЕ".

Оренда невеликого приміщення в центрі Рівного вартує від 250 грн за 1 кв.м і може сягнути до 800 грн за метр. Ціна варіюється в залежності від доступності і потоку людей. Так наприклад, частина приміщення в магазині "Тучинські ковбаси" площею 20 кв.м обійдеться підприємцю в 5900 гривень щомісяця.

Проте, якщо ви маєте бажання отримати ще більш прохідне місце і збільшити власні доходи - звертайтесь в обласну лікарню. Там до прикладу, фірма, що теж займається збутом продуктів харчування платить за 24 кв.м. - 32 гривні у місяць. Вартість оренди за кв. метр становить 1 гривню,36 коп.

32 гривні і 5900 гривень трохи суттєва різниця за приблизно однакові за площею приміщення.

Діагностичний центр, що займає 100 кв.м платить щомісяця лише 270 гривень. Їм оренда вартує 2 грн 70 коп за 1 кв.м.

Для порівняння 100кв.м це площа двоповерхового будинку

.

Вцілому, в обласній лікарні займають територію 40 різних організацій. Серед них аптеки, приватні діагностичні центри, клініки, торговці продуктами, газетами, релігійна церква і навіть апарати з бахілами. Загальна сума щомісячного доходу лікарні 43 тисячі 275 гривень. Це як оренда приміщення у центрі Рівного площею 100кв. метрів на місяць.

Також в приміщенні лікарні працює "державний-приватний" стоматологічний кабінет. В відділенні хірургії. Окремо від стоматологічного загального. Працівники лікарні називають його просто приватним. Туди направляють і стверджують - хоч і дорожче та якість краща. Вартість заміни пломби тут становить від 250 грн. Син завідувача центру мікрохірургії ока Григорія Обуховського - Владислав Обуховський просто штатний лікар-стоматолог. Чому кабінет не сплачує оренди головний лікар Іван Зима  пояснює:

"Лікар-стоматолог Владислав Обуховський є нашим працівником і рахується в штаті. Якщо хоче собі створити умови, то так і є." - коментує головний лікар РОКЛ Іван Зима

Куди ж йдуть гроші?

Половину щомісячного доходу комунальний заклад перераховує до обласної казни. Інша лишається на власні потреби. Як повідомляє головний лікар Іван Зима - звертався до Рівненської обласної ради аби ті дозволили лишити всю суму в лікарні. Поки безуспішно. Таким чином, за 11 місяців лікарнею було закуплено на суму 244 342 гривні будівельних матеріалів. Яких і у які відділення, нажаль, невідомо.

Наскільки вигідні обласній казні такі орендарі і чи варто проконтролювати хоча б ті надходження що є - можуть вирішити депутати обласної ради... І гардероб, до слова, - є:

0

1
Політика Здоров'я # Рівненська обласна рада # Рівненська обласна лікарня # Іван Зима
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.