Мешканець Острожчини привіз малярію із тропічної Африки

Мешканець Острожчини привіз малярію із тропічної Африки
0
282
0
Мешканець Острожчини привіз малярію із тропічної Африки

Житель Острозького району підходив небезпечну екзотичну форму малярії. Іформацію підтвердили у Рівненському обласному лабораторному центрі. Тропічну хворобу чоловік привіз з Екваторіальнї Гвінеї, де працював останні півроку у місцевому аеропорту. До слова, саме ця країна має підвищений ризик захворюваності серед населення, не зважаючи на всі владні зусилля ВООЗ.

Додають, що у хворого діагностували один із найнебезпечніших видів цієї недуги - тропічну, котра протікає найважче. Ефективність лікування залежить від своєчасного виявлення хвороби. Пацієнт вчасно звернувся до лікарні, тому був госпіталізований до медзакладу у інфекційне відділення, де наразі отримує усе необхідне лікування.

До слова, у світі щорічно інфікується малярією вд трьохсот до шестисот осіб. Згідно з даними ВООЗ, ця цифра щорічно зростає на шістандцять відсотків. Щороку від півтора до трьох мільйонів осіб помирає від цієї хвороби (це в п'ятнадцять разів більше, ніж від СНІДу).

За останні десять років малярія посіла третє місце за смертністю після пневмонії та туберкульозу та вийшла на перше місце серед інфекційних хвороб. Понад сто країн, половина з яких знаходяться в Африці є неблагополучними по малярії.

Реєструється малярія також в таких країнах, як, Індія, Бразилія, Шрі-Ланка, В'єтнам, Колумбія. Найближчі до України країни, це Таджикистан, Узбекистан та інші країни Середньої Азії.

В районах розповсюдження малярії проживає близько 2,4 мільярда людей або 1\4 населення Світу. У зв'язку з величезною міграцією населення в Україні щорічно реєструються до півсотні завізних випадків малярії. Лише у цьому році випадки реєструвались в Полтавській, Львівській, Дніпропетровській областях та місті Київ.

В Рівненській області останній випадок був зареєстрований у 2013 році. Майже всі випадки були пов'язані з перебуванням хворих в країнах Африки.

 

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
49
Рівняни діляться світлинами моторошного міста (ФОТО)
0
Читати далі
84
16 людей загинуло на дорогах Рівненщини з початку року
0
Читати далі
193
У лікарні помер один з учасників масштабної аварії, яку спричинив п’яний водій поблизу Дубна
0
Читати далі
331
На Рівненщині продовжують красти ліс (ФОТО)
0
Читати далі
96
Фахівці назвали найпопулярніші паролі 2019 року
Топ паролів очолюють «1q2w3e», «password» та «111111».
0
Читати далі
1468
Смертельний грип атакував Рівненщину: серед хворих — вагітна рівнянка
0
Читати далі
644
Тепер офіційно: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку
0
Читати далі
922
На Рівненщині вантажівка з пальним мало не провалилася у річку (ФОТО)
0
Читати далі
155
Рівненський «Верес» на збори поїде до Туреччини
0
Читати далі