Матч рівненського "Вереса" проти "Оболонь-Бровар" не покажуть по телебаченню

544
0

Поєдинок чергового туру в групі «А» Другої ліги не покажуть в ефірі телеканалу «Рівне 1». Згідно з Постановою Верховної Ради України від 18.12.2018 року перше вересня 2019 року оголошено днем жалоби. У зв’язку з 80-ю річницею початку Другої світової війни.

Згідно з правилами, затвердженими Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення, забороняється трансляція розважальних програм. До таких відносяться і спортивні програми. Це не стосується лише спеціалізованих телеканалів, у яких це прописано в ліцензійних умовах.

Тому у прямому ефірі матч «Оболонь-Бровар» - «Верес» можна буде подивитись лише в мережі інтернет. На офіційній сторінці Народного клубу «Верес» та на сторінці телеканалу «Рівне 1».

0
Спорт # НК Верес # Чемпіонат України футбол # Оболонь-Бровар
Рівненський "Верес" не зумів обіграти "Ниву" у Вінниці. На гол Михайла Шестакова господарі відповіли точним ударом Дениса Долінського. "Нива" вперше у чемпіонаті не програла, а "Верес" вперше - не переміг.
0
869
Рівненський "Верес" здобув нічию у Вінниці
0
262
День Незалежності рівненський "Верес" проведе в Ужгороді
Матч 5-го туру чемпіонату України у Групі "А" Другої ліги проти ФК "Ужгород" рівненський "Верес" проведе на виїзді.
1
667
Юрій Вірт про першу домашню перемогу рівненського "Вереса" в сезоні
Рівненський "Верес" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У стартовому домашньому матчі сезону рівняни обіграли "Чайку" завдяки голу Дмитра Ховбоші.
0
949
Рівненський "Верес" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті
0
459
Оржівський "ОДЕК" з перемоги стартував у аматорському Чемпіонаті України
З виїзної перемоги з рахунком 2:0 над "Світанок Агросвіт" з села Шляхове, що на Вінниччині стартував ФК "ОДЕК" із Оржева у Чемпіонаті України серед аматорських команд
0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.