На Рівненщині навколо міста атомників теж хочуть створювати ОТГ

На Рівненщині навколо міста атомників теж хочуть створювати ОТГ
0
На Рівненщині навколо міста атомників теж хочуть створювати ОТГ

На Рівненщині ініційовано процес приєднання до міста обласного значення. Мова йде про приєднання села Заболоття до сусіднього міста Вараша. Відповідну пропозицію ініціював Заболоттівський сільський голова Роман Хондока, видавши 21 травня відповідне розпорядження. Про це пише Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Ця пропозиція має пройти етап громадського обговорення серед мешканців села після чого буде винесена на розгляд сільської ради.

Таким чином, Заболоттівська сільська громада стала першою громадою на Рівненщині, котра вирішила скористатися недавніми змінами у законодавстві. Мова йде про закон, згідно якого міста обласного значення було прирівняно до спроможних об'єднаних територіальних громад для процедури приєднання. Таким чином МОЗ та сусідні села отримали можливість утворювати ОТГ за скороченою процедурою і без проведення виборів.

Нагадаємо, що на початку травня представники Рівненського ЦРМС проводили навчання для депутатів та працівників Вараської міської та сусідніх сільських рад на якому роз'яснювали переваги децентралізації.

0
Політика # Вараш
Найцікавіші матеріали
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі