На Рівненщині спалах кору

На Рівненщині спалах кору
0
308
0
На Рівненщині спалах кору
Впродовж жовтня в Рівненській області захворіло 296 хворих кір, що вдвічі більше ніж у вересні. Загалом з початку року на Рівненщині зареєстровано 1477 хворих на кір, що становить 127,4 вип. на 100 тис. нас -повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр.
 
Серед захворілих 1045 дитини (70,1%). Найвища захворюваність спостерігається у Корецькому (1960,8 вип. на 100 тис. нас.) та Рівненському (1882,9 вип. на 100 тис. нас.) районах. Летальних випадків від ускладнень кору в нашій області не зареєстровано.
 

Впродовж року в області реєструються спалахи кору в загальноосвітніх навчальних закладах. Найбільший спалах зареєстрований у Рівненському районі у Квасилівській НВК «Школа-ліцей», де впродовж вересня – жовтня захворіло 73 учні та 1 працівник закладу. Причина виникнення спалаху є недоліки в імунопрофілактиці.

Нехтування профілактичними щепленнями буде і надалі ускладнювати епідемічну ситуацію з кору в області. В черговий раз закликаємо всіх хто не отримав щеплення підійти у свій лікувально-профілактичний заклад (ЛПЗ) та зробити щеплення проти кору. Вакцина є у всіх ЛПЗ області у достатній кількості. Безкоштовно щеплення проводяться всім дітям, а також дорослим, які відносяться до групи ризику.

 

 
0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: