На Рівненщині вперше відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

0
Із перервою у майже 30 років на Рівненщині відбулись змагання Всеукраїнського масштабу з легкоатлетичного кросу.

У кросі змагалося 262 учасники із усіх областей України. Спортсмени боролись за нагороди у категоріях: U16, U18, U20, U23.
Як розповів заступник директора департаменту розвитку адмінпослуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА Віталій Ліпський, трасу підготували спеціально для проведення чемпіонату України. На ділянці в 1 кілометр спортсмени мали долати гірки, схили, болота та інші елементи кросу в повному об’ємі.

Чемпіоном України серед чоловіків став наш земляк Сірук Дмитро, подолавши дистанцію у 8 кілометрів за рекордні 26 хвилин 16 секунд.
Загалом серед 24 областей України в рамках командного заліку Рівненщина посіла друге місце з 229 набраними очками, поступившись Хмельницькій області всього на три пункти.