Над Стратегією Рівненської області 2027 активно працюють

Над Стратегією Рівненської області 2027 активно працюють
0
202
0
  • Над Стратегією Рівненської області 2027 активно працюють
  • Над Стратегією Рівненської області 2027 активно працюють
  • Над Стратегією Рівненської області 2027 активно працюють

Робота над Стратегією розвитку Рівненської області до 2027 року нині знаходиться в активній фазі. Над нею працюють не лише управлінці, науковці та громадськість.


Надзвичайно важливий вклад у розробку головного програмного документу області сектору бізнесу. Адже саме від підприємців залежить розвиток економіки регіону.


«Одна із особливостей цьогорічної Стратегії – це врахування смарт-спеціалізації. Ми маємо сформовану операційну ціль – підтримка високотехнологічних виробництв та наукових досліджень. Їй відповідають низка галузей та сфер діяльності. Це деревообробна галузь, харчова промисловість, переробка сільгосппродукції, органічне землеробство, ягідництво та садівництво, транспортні послуги, логістика та IT-сектор. Проектні ідеї у цих сферах можуть стати перспективними для включення їх до Стратегії. А відтак вони можуть претендувати на фінансову підтримку з бюджетів», - зазначив в.о.голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.


Такий інструмент як смарт-спеціалізація застосовується в усіх країнах, які прагнуть економічного розвитку. Серед них – Ізраїль, Корея, країни ЄС. У цих країнах з державного або регіональних бюджетів підтримується конкретний бізнес, а відтак стимулюється його розвиток.
Радник програми «U-Lead з Європою» Василь Кашевський нагадав, що смарт-спеціалізація – це європейський підхід регіонального розвитку. Такий інструмент допоможе підприємствам виробляти продукцію з високою доданою вартістю, створити додаткові робочі місця та підвищити рівень заробітних плат на підприємствах. Окрім того, дозволить просувати продукцію на іноземні ринки.


«Ми не знаємо, яка вам необхідна допомога, щоб реалізувати ваші плани. Та й не знаємо, що ви плануєте. Саме тому, просимо активно долучитися до розробки Стратегії», - звернувся Василь Кашевський до підприємців.


Це необхідно для того, щоб головний програмний документ включив ваші проектні ідеї, що стимулюють нашу економіку, допоможуть стати їй конкурентоспроможною на глобальному ринку
.


В свою чергу, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА рекомендував підприємцям впродовж вересня зініціювати галузеві зустрічі та ідентифікувати спільні потреби, що можуть отримати бюджетну підтримку:
«Серед інших – це можуть бути технологічні, маркетингові дослідження, підготовка кадрів, промоція тощо. Ефективні пропозиції від бізнесу будуть винесені на публічне обговорення та внесені як проектні ідеї до Стратегії розвитку до 2027 року і плану заходів з її впровадження».

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
566
Незаконні АЗС викрили поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
149
У Рівному рятувати немовлят тепер буде легше
0
Читати далі
191
У Рівному ДТП: двоє постраждалих (ФОТО)
0
Читати далі
53
На Рівненщині стартує восьмий сезон "Розминки від чемпіона"
З початком навчального року стартував вже досить популярний на Рівненщині спортивно-масовий захід «Розминки від чемпіона». Восьмий сезон поспіль наші кращі спортсмени, подорожуючи усіма куточками області, відвідують освітні заклади та знайомлять підроста
0
Читати далі
461
«Прозорро» не указ: Чому Рівнеоблрада перешкоджає інвестору?
0
Читати далі
82
Жіноча команда БК "Рівне" в сезоні стартувала з поразки
Новий сезон у Жіночій баскетбольній Суперлізі розпочався матчем "Київ-Баскет" - "Рівне-ОШВСМ". Господаркам протистояння не без проблем вдалося взяти гору.
0
Читати далі
702
У Рівному ганяють маунтенбайкери (ВІДЕО)
У Рівному на пагорбі Слави їздить понад сотня велосипедистів, які приїхали взяти участь у Чемпіонаті України з маунтенбайку.
0
Читати далі
237
Грошові винагороди отримали найрозумніші школярі Рівненщини (ФОТО)
0
Читати далі
106
На Сарненщині через пожежу мало не вибухнув гараж (ФОТО)
0
Читати далі