Перші в Україні: усіх школярів з Рівного вчитимуть домедичній допомозі

Перші в Україні: усіх школярів з Рівного вчитимуть домедичній допомозі
0
253
0
Перші в Україні: усіх школярів з Рівного вчитимуть домедичній допомозі

ГО "Рівне-ТАКМЕД" та Рівненська міська рада та її виконавчий комітет в особі секретаря ради Сергія Паладійчука підписали Меморандум про співпрацю щодо впровадження системи навчання з домедичної допомоги у місті Рівне.

- Це важливий крок у напрямку системних змін в навчанні домедичної допомоги серед усіх мешканців міста Рівне, що буде півищувати безпеку в нашому суспільстві. В 2017 році були вперше організовані навчання за сприяння Іван Іщук спільно з Управлінням освіти Рівного всіх вчителів предмету "Захист Вітчизни".   Далі була адвокаційна компанія в рамках субгранту від Рада реформ Рівного по впровадженню навчання з домедичної допомоги і затвердження курсу за міжнародними стандартами "УМІЙ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ" в 2018 році, - розповіла керівник ГО "Рівне-ТАКМЕДТетяна Воронцова. - В тому ж 2018 проведене навчання за підтримки Наталія Букша разом з Управлінням освіти всіх вчителів "Основи Здоров'я" міста Рівне.  Ще в кінці 2018 року міською радою за підтримки бюджетної комісії на чолі з Олег Карпяк, також Галина Кульчинська, були виділені кошти з міського бюджету на перші 11 шкіл, які почали впроваджувати таке системне навчання у себе в школах. А вже цього року депутати підтримали виділення фінансування і на решту 25 шкіл.

Таким чином, всі школи міста Рівне отримають набір - манекени і засоби для навчання з домедичної допомоги згідно міжнародних стандартів.

А далі - новий етап роботи, щоб курс "Умій врятувати життя" набирав обертів в усіх школах нашого міста. І надалі кожен мешканець Рівного зміг отримати такі необхідні знання і навички по порятунку життя ще до приїзду швидкої допомоги.

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
9
Втретє за місяць: РДГУ у Рівному знову замінували?
0
Читати далі
203
Зловмисника на Рівненщині судитимуть за незаконне заволодіння коштами державного бюджету
0
Читати далі
103
У Дубно відбудеться фестиваль «Тарас Бульба 2019»
0
Читати далі
74
26 червня у Рівному - Міжнародний турнір зі спідвею
0
Читати далі
158
Вночі на Дубенщині горів автомобіль (ФОТО)
0
Читати далі
164
На Рівненщині загорілося сміттєзвалище(ФОТО)
0
Читати далі
584
Вже відомо хто буде виконувати тимчасові обов’язки голови Рівненської ОДА
0
Читати далі
152
У Рівному найсильніші пожежники-рятувальники (ФОТО)
Вчора перед офіцерським складом обласного управління ДСНС Рівненщини привітали збірну команду Головного управління "Рівне - 112".
0
Читати далі
2271
На Рівненщині загинув водій
0
Читати далі