Пішов з життя відомий журналіст з Млинівщини

Пішов з життя відомий журналіст з Млинівщини
0
1414
0
Пішов з життя відомий журналіст з Млинівщини

Сьогодні родина, друзі, журналістська спільнота Рівненщини проведуть в останню дорогу заслуженого журналіста України Євгена Павловича Цимбалюка. Це відбудеться у Млинові - на його малій батьківщині.

Як повідомив керівник обласної організації Національної спілки журналістів Дмитро Тарасюк

Близькі та рідні знали його, як прекрасного сім'янина - чуйного і турботливого чоловіка, прекрасного батька своїх дітей, а ми, медійники - як талановитого журналіста, письменника та краєзнавця. Вчора після полудня його серце після важкої і тривалої хвороби зупинилося... Назавжди...

Всевишній подарував Євгену Цимбалюку всього 56 років життя. Але якими бурхливими були ці прожиті роки?! Закінчивши Вовковиївську середню школу, Євген одразу ж вступив на філологічний факультет Рівненського педінстиуту. ВІдслужив в армії. А коли повернувся з війська пішов працювати за давнім покликанням - кореспондентом у редакцію Млинівської районної газети. Згодом став завідуючим відділом, ще пізніше - заступником головного редактора. З 2003 року Євген опікувався відділом власних кореспондентів обласного часопису "Вільне слово", а з 2006-го взявся за редагування літературно-краєзнавчого журналу Рівненщини "Погорина". З-під його пера світ побачили майже два десятки поетичних збірок та книг історико-краєзнавчої тематики.

Євген Цимбалюк був багаторічним членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України. В обласній журналістській організації входив до складу конкурсної комісії з визначення переможців творчих конкурсів. А ще він був і назавжди залишиться лауреатом літературних премій "Коронація слова" та імені Валер'яна Поліщука, літературно-мистецької премії імені Світочів, премії "Золоте перо" Національної спілки журналістів України, Міжнародної літературно-мистецької премії імені Авеніра Коломийця. Відзначений також премією імені Івана Франка в галузі інформаційної політики, нагороджений орденом рівнопостольного князя Володимира.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Євгена Павловича з приводу непоправної втрати. Нехай земля, дорогий друже, буде тобі пухом, а наша пам'ять про тебе - вічною.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
409
Троє рівненських студентів змагатимуться у півфіналі чемпіонату світу з програмування
0
Читати далі
125
На Рівненщині судитимуть бурштинщика, чоловіку загрожує до трьох років за ґратами
0
Читати далі
1018
За добу на Рівненщині понад півтисячі COVID-інфікованих, 15 людей померли
0
Читати далі
113
В нічній пожежі у Млинові згоріло авто (ФОТО)
0
Читати далі
241
Нардеп заявив, що Рівне втратило транш на відділення трансплантології. У мерії відповіли
0
Читати далі
174
Рівненська лікарня отримала медичного устаткування на 10 мільйонів та «швидку»
0
Читати далі
255
Рівненські МАНівці знову серед найкращих
0
Читати далі
215
У Рівному збираються збудувати 50-метровий басейн, в ОДА обговорили процес
0
Читати далі
135
У застосунку «Дія» запустили нову функцію з COVID-документами
0
Читати далі