Програма "Детектор": про громадський бюджет Рівного, вибори та українсько-польські відносини

Програма
0
Програма "Детектор": про громадський бюджет Рівного, вибори та українсько-польські відносини

«Після цієї програми мені машину спалять або польські або українські націоналісти» - таку фразу після запису програми «Детектор» сказав керівник рівненської громадянської мережі «ОПОРА» Андрій Токарський.

Громадський бюджет, революція Гідності, спостереження за виборами, це далеко не весь перелік того, що пов’язане з Андрієм Токарським. Але під час запису програми говорили не лише про це. Пан Андрій має українське і польське коріння. Тому частина розмови була присвячена непростим моментам спільної українсько-польської історії. І тому, як останнім часом спекулюють на цьому вороги України і деякі наші політики.

Приємно, що все ж є люди, які готові говорити відкрито про непрості теми. Саме так було у програмі «Детектор» на телеканалі Рівне 1.

0
Політика Відео все # програма Детектор # Олексій Кривошеєв # Андрій Токарський
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі