Реванш: Григорій Максимяк знову очолив Рівненський онкодиспансер. Тимчасово поки що

Реванш: Григорій Максимяк знову очолив Рівненський онкодиспансер. Тимчасово поки що
0
1557
0
Реванш: Григорій Максимяк знову очолив Рівненський онкодиспансер. Тимчасово поки що

Новообраний голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук ледь не першим розпорядженням змінив керівництво Рівненськом онкодиспансером. Тепер закладом знову керуватиме Григорій Максимяк. Щоправда тимчасово. Про це перед Данильчуком клопотав начальник обласного управління охорони здоров`я Юрій Осіпчук. Таке рішення він мотивував, тим що попередній в.о Володимир Давидюк не справляється з обовязками і попросив його звільнити з цієї посади. 

Враховуючи заяву виконувача обов’язків головного лікаря комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради Давидюка В.Б., лист Рівненської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 увільнити Давидюка Володимира Борисовича від виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради 21 лютого 2018 року. Виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради з  22 лютого 2018 року покласти на Максим’яка Григорія Івановича – лікаря-хірурга-онколога цього закладу, -йдеться у розпорядженні Олександра Данильчука. 

Керувати онкодиспансером в статусі в. о. пан Максимяк керуватиме до проведення конкурсу на заміщення посади головного лікаря диспансеру, який зможе відбутися не раніше квітня. Адже тепер змінилась процедура призначення головних лікарів. Перед затвердження кандидатури на сесії її має розглянути конкурсна комісія. Її обласна рада планує сфромувати на черговій сесії облради 16 березня. В комісію мають увійти три депутати, три громадських активісти та три представника закладу. 

Нагадаємо, що онкодиспансер немає постійного керівника вже півроку. Після того як обласна рада декілька разів через політичні сварки не могла обрати керівника закладу. 

 

0
Політика # Григорій Максимяк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
496
У Рівному збили двірничку, яка прибирала вулицю
0
Читати далі
160
Рівненщина готова до холодів на 95%
0
Читати далі
172
Рівне прийме Чемпіонат області з більярдного спорту
0
Читати далі
389
Представники команди «Слуга Народу» в Рівному розповіли, як розвиватимуть місто (ВІДЕО)
0
Читати далі
238
В МОЗ розширили список осіб, яким не потрібен обов’язковий тест на COVID-19
0
Читати далі
451
Автопарк рівненської «екстренки» поповнився новими автомобілями, манекенами та обладнанням (ФОТО)
0
Читати далі
1595
Фотозона на «Лебединці» вже розтрощена (ФОТО)
0
Читати далі
2158
Завтра вісім вулиць Рівного та п’ять навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
1923
«Бо дуже хочуть в Україну»: хасиди на кордоні переодяглися в українців в заспівали гімн (ВІДЕО)
2
Читати далі