Рівнян оглядатиме хірург світового рівня

Рівнян оглядатиме хірург світового рівня
0
Рівнян оглядатиме хірург світового рівня

У п’ятницю, 24 листопада, у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука проводитиме безкоштовний прийом доктор медичних наук, професор кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика, хірург вищої категорії Євген Борисович Колесников, - про це повідомив у Facebook головний лікар центру Роман Шустик

Кожен рівнянин може зареєструватися на консультацію до спеціаліста зі світовим ім’ям з питань пластичної та косметичної хірургії, лапароскопічних операцій, лікування варикозу. Ви отримаєте професійну консультацію та відповіді на цікаві вам питання про пластичну хірургію, необхідність оперативних втручань особисто у вашому випадку.

Записатися можна в реєстратурі Рівненського діагностичного центру за телефоном (0362) 62-01-90, відділенні інвазивних методів діагностиків та лікування (0362) 62-01-62 або за мобільним телефоном: +38 (098) 160 01 00. Прийом відбуватиметься в кабінеті 601.

Євген Борисович веде активну діяльність по впровадженню наукових досягнень Західної медицини в Україні. Він працював у провідних хірургічних клініках США, Німеччини, Англії й Шотландії. Пройшов спеціальні клінічні програми для впровадження післядипломної освіти в медицині ( Гарвардський університет, США) та програму керування охороною здоров’я США (Мерілендський університет, США). Опублікував 205 наукових праць ( 50 з них англійською мовою), 4 монографії, отримано 16 авторських посвідчень на винаходи, 10 методичних рекомендацій і інформаційних листів, виступив з доповідями на 68 (44 з них англійською мовою) міжнародних і національних конгресах і наукових форумах.

 

0
Суспільство # Роман Шустик # Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі